Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18,5 évesen alkalmizás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18,5 évesen alkalmizás vagy komoly kapcs, hogy vagytok ti ezzel?

Figyelt kérdés

Na szal nekem 16 évesen volt egy 3 hónapos kapcsom után 4 hónap szünet majd most ért véget egy 21 hónapos kapcsolatom, és 2 hete megint van párom , és rengetegen baszoghatnak haverok hogy ilyen fiatal korban mért megyek bele komoly kapcsba mert hogy most kéne kiélni magam a nőkön...

Vmennyire igazuk van mert van hogy rámjön a "dejó lenne mással" érzés mikor van párom, de viszont ígymeg jó érzés hogy van kihez menni, van aki szeret szal hogy van ÁLLANDÓ kedvesem..


2010. júl. 28. 18:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

jaaa haha

bocsi:P

2010. júl. 28. 18:28
 12/18 anonim ***** válasza:

Mennyiségi tapasztalata van az alkalmizósoknak, nem minőségi, hogy is lehetne az?

Szexuálisan tényleg sokkal kielégítőbb egy olyan kapcsoalt, ahol ismeritek egymást annyira, hogy egy fél mozdulatától kishíján eldurranj...

Az alkalmi kapcsolatokan is jót lehet dugni, de az igazán ferrgeteges szexet állandó partnerrrel lehet megismerni. Szóval én a komolyra voksolok, a "lekötés" minden téren sokkal több előnyel jár, mintha "kiélnéd" magad.

Csak a mai fiatalok nagyrésze annyira egyszerű érzelmi szinten, hogy még tényleg nem nekik való.

2010. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Okos:)(Y)
2010. júl. 28. 18:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Én bevallottan a Neptunuszról származok, tehát valahogy sosem éreztem "ösztönt a tombolásra",hogy kiéljem magam, hogy minden héten másban turkáljak, más legyen a közelemben meg stb. Kapcsolatokban a biztonságot tartom szem előtt, magyarul csak olyannal kezdek neki, akit elviselnék egész életre is. Nem is volt még sok... Csak kell a másik felem, akire támaszkodva és viszont lehet egy boldog, ámde biztos életünk. És én is kb 18,5 éves vagyok, csak fiúban. (és sosem bacogatott senki a kapcsolatokhoz való viszonyom miatt ^^)
2010. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
pedig a tapasztalatszerzés miatt nagyon is fontos lenne, hogy azért ne csak egy ember mellett horgonyozz le 18 évesen, mert aztán tényleg majd 30 felett jön a megkergülés, és akkor döbbensz rá, mit is hagytál ki
2010. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

és mit hagyott ki az, aki igy döntött?

több ember "felpróbálását", max. :) szexben ha jó a kapcsolat semmit, és egyéb téren se.

2010. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A neptunuszi srác vagyok.

Egyetértek 21:56-tal, pláne, hogy eleve antiszociálisabb személyiség vagyok, szóval ezért sem igénylem minél több és változatosabb emberek társaságát. És egy másik kérdésben olvastam válaszként, hogy az egyéjszakások tönkrevágják az ember lelkivilágát, merthogy akkor csak tárgyként tekint a másik félre, míg ha majd igazi kapcsolata lesz, nem tudja hogy kezelje azt, hogy a másik is ember, ráadásul akit szeret, és nem mindegy mi lesz, hogy mit gondol, hogy neki milyen...

És tuti nem fogok 30 évesen megkergülni e téren, mert nem úgy alakítom majd az életem (: Lehet meg se érem XD

2010. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
énis fiu vok XD
2010. júl. 29. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!