Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18,5 évesen alkalmizás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18,5 évesen alkalmizás vagy komoly kapcs, hogy vagytok ti ezzel?

Figyelt kérdés

Na szal nekem 16 évesen volt egy 3 hónapos kapcsom után 4 hónap szünet majd most ért véget egy 21 hónapos kapcsolatom, és 2 hete megint van párom , és rengetegen baszoghatnak haverok hogy ilyen fiatal korban mért megyek bele komoly kapcsba mert hogy most kéne kiélni magam a nőkön...

Vmennyire igazuk van mert van hogy rámjön a "dejó lenne mással" érzés mikor van párom, de viszont ígymeg jó érzés hogy van kihez menni, van aki szeret szal hogy van ÁLLANDÓ kedvesem..


2010. júl. 28. 18:03
1 2
 1/18 Timi: ) ***** válasza:

Ezt mindenki maga dönti el,mindenki más,lehet te már érett vagy komoly kapcsolatra,de majd ha nem lesz párod,próbáld ki a szingliséget is és rájössz melyik tetszik jobban : )

23/L

2010. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Én nem igazán szeretem az alkalmi kapcsolatokat, legalábbis nem vonzanak, volt 1. De igazából jobb szerintem valakihez tartozni, és ott is ki tudod élni magad, mi pl. hétvégente valamikor 8x szexelünk, nem mondom hogy ez által nem élem ki magam.
2010. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

alkalmi, még jó

nehogy már 18 évesen lekössem magamat valaki mellett .-..

durva lenne


koleszban vagyok, na azért elég sok csajszi szobájában aludtam már, és akkor érezném magam xarul, ha ez nem így lenne, ebben a korban baromság egy tartós kapcsolat, amikor az ember ösztönösen is tombolni akar

2010. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3.nak igaza van.


20F

2010. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez változó, kinek mi... én komoly kapcsolatra voksolok. szexuálisan is SOKKAL több kielégülést okoz!!!! alkalmi az alkalmi ;) a komoly pedig bármikor bárhol bármennyit ;)
2010. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ugyanazzal szexelni, aztán marhára sokkal több kielégülést okoz.
2010. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem akarlak bántani, de ebből a kommentből lerí, hogy még nincs semmilyen szexuális tapasztalatod :/
2010. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
XDXD ezt gondolod te:D
2010. júl. 28. 18:23
 9/18 anonim ***** válasza:

Én 19 éves vagyok és lány, 3,3 éve van komoly kapcsolatom, a barátom 22 és ő sem akarja kiélni magát.

Sokszor történik az, hogy ha fiatalon jön össze egy pár, a pasi (vagy a csaj) 30 fölött kapuzárási pánikban kezd szenvedni és akkor kezdi kiélni magát. remélem velünk nem ez lesz.

2010. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ezt az előzőnek írtam kedves kérdező, nem neked.


?!

2010. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!