Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos szerintetek egy kapcsolatban a szex?

Figyelt kérdés
véleményetekre vagyok kiváncsi :)
2010. júl. 28. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nagyon fontos. kialakit egy kulon atmoszferat a ket emberke kozott, kulon vilagot...de nem a szex, ha mar kapcsolatrol beszelunk, hanem a szeretkezes.
2010. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fontos, mert ha baj van vele (most mindegy, hogy minek hívjuk, szex vagy szeretkezés), az előbb-utóbb kibukik, és az egyik fél (vagy mindkettő) máshol fogja keresni a "jót"...
2010. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk nekem az internetkapcsolatban egyáltalán nem fontos. Én a T-Home-nál vagyok, oda nem kellett.

Más szolgáltatók sem jelezték, akivel szerződéses kapcsolatban állok, hogy a szex nekik fontos lenne, bááár, mindig baszogatnak, ha kések a befizetéssel.

A szex egy párkapcsolatban fontos, de nem a fő mozgatórugója. Ahogy közvetlenül a pénz sem boldogít. De ha van pénzed vehetsz magadnak nőt v férfit és akkor mindegy, hogy a kapcsolataidban milyen prioritást kapott a szex, mert mint szolgáltatást úgyis igénybe veszed máshol.

2010. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alapdolog. Szerintem. Ha már nem működik a szex/szeretkezés, akkor ott a kapcsolattal valami már nem okés... szerintem.
2010. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez eléggé emberfüggő. Van akinek nem lételeme a szex, van aki meg el sem tudja képzelni nélküle az életét. Attól függően,hogy a kapcsolatban a feleknek milyen a hozzáállása ehhez, úgy alakul ki a kapcsolatra jellemző szexuális kultúra. Ha két olyan ember jön össze, akiknek nincsenek ilyen téren nagy elvárásaik,akkor náluk nem ez lesz a központi téma,viszont ha két olyan ember jön össze,akik a szexet helyezik előtérbe,akkor náluk bizony ezen állhat vagy bukhat a kapcsolat. Akkor van csak baj,amikor két különböző libidójú ember alkot egy párt,szerintem azok a kapcsolatok nem tudnak hosszútávon működni. A párom én én meglehetősen szexcentrikus kapcsolatban élünk és nekünk így teljes a kapcsolatunk!
2010. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
számomra a szeretkezés a végsö bizonyitéka annak hogy a lány szeret bár ez igy furán hangzik na mind1! 23/F
2010. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

szerintem is nagyon fontos dolog, és mindig furának találom azt, aki szerint nem az. alapeleme egy kapcsolatnak, legalább 50%ban meghatározza a dolgokat, és akkor nagyon finoman saccoltam. :)

ha rossz a sex, akkor a kapcsolatnak sincs értelme, hisz úgy is előjön a probléma valamikor. aki ezt nem látja be, az magának hazudik :)

2010. júl. 28. 16:00
 8/11 anonim válasza:

De ez szerencsére egyénfüggő,hogy kinek mennyire fontos a szex egy kapcsolatban.

Mert ha van egy fiatal tini páros,akik elég érettek,mégis várnának a szex dologgal,akkor nem lehet teljes a kapcsolatuk,mert nincs benne még a szex?


Szóval szerintem azért nem annyira meghatározó. Mert igen is anélkül is lehet párkapcsolata valakinek.


Főleg,ha azt vesszük,hogy vannak,akik nem csak fiatal korban,de várnak ezzel. Na most tegyük fel, együtt van 2ember 3hónapja...tökéletes minden. És mindez szex nélkül.

Akkor mennyire meghatározó?


16/L

2010. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

akkor is meghatározó . Mert ha a későbbiekben nem lesz sex, /sokáig kell várni rá / nem lesz jó mind a két félnek , akkor hiába volt fergeteges, szép kezdet, a folytatás nem ér semmit...

mellesleg meg nyilván nem arról van szó hogy valaki 1-2 hét/ rövid ismerettség után lefekszik valakivel, hanem arról, hogy tartós, meglévő kapcsolatban mennyire meghatározó a dolog :)

2010. júl. 29. 14:04
 10/11 anonim válasza:

Végülis részben igazad van,de talán egy kicsit nekem is.:)


16/L

2010. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!