Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet tovább egy megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet tovább egy megcsalás után a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Persze, ezen sok minden múlik, de elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy ha bevallja az illető, vagy esetleg kiderül de megbocsájt a másik fél, mert a megcsaló őszintén bánja, amit tett és nagyon szereti a párját, akkor utána már soha nem lesz igazán jó a kapcsolat? Legfőképp tapasztalatokat várok, nem csak olyantól, akit megcsaltak, hanem attól is, aki megcsalta a párját, hogy ő hogy élte meg a párkapcsolatot ezek után...

Köszönöm mindenkinek a választ!!!


2010. júl. 28. 12:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nállunk az volt h a barátom ugyan így csókkal csalt meg,de őszintén elmondta és láttam rajta h gyötri a bűntudat és h szerete tiszta szívéből, aztán nekem annyira fájt és nemtudtam feldolgozni ,bár megbocsátottam neki h szakítottunk de mind2en hiheetlenűl szerettük/szeretjük egymást,de akkor azt éreztük h szakítanunk kell, nah szóval a léyneg h mikor hazaért a bartátom megbánta és én is h szakítottunk és és 1 nap múlva újra elkezdtünk járni és múltkor mondta h jó volt h szakítottunk arra az egy napra mert akkor zavart volt ,össze voltak zavarodva a gondolatai, de most úgy érzi h jót tett ez az egy nap mind2nek és h ugan úgy imád mint az elején és minidg velem akar maradni. én peig megkértem h ne mondja ki a csaj nevér akivel megcsalt, uyge csak csók volt... és megtette ezt nekem de pl tegnap este h nállam volt kimondta és akk összeomlott a lelkivilágom, pedig megbocsátottam neki de akkor is rossz és ő ezt tudja nagyon jól, de hidd el h lassacskán elfogod felejteni, nekem pl ezsembe se jut h megcsalt, el is felejtettem csak amikor kimondja azt a bizonys nevet akk vagyok egy kicsit szmorú,de gyorsan túlteszem magam rajta és arra gondolok h szeret engem tiszta szívéből és h engem akar nem azt a csajt. remélem neked is sikeülni fog h túltedd magad ezen.
2010. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az elző vok. az első vagy második sorban volt h szerete tiszta szívéből , az az akart lenni h szeretett tiszta szívéből, bocsi elírtam.
2010. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ember függő. Nekem nem menne, az a bizonyos tüske, és a bizalmatlanság, csak tovább mérgezné a helyzetet. Inkább menjünk szét.
2010. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Mielőtt meg nem történt ez a dolog, én is így voltam vele, hogy soha nem tudnék megbocsájtani ilyesmit..és tessék..még mindig együtt vagyunk...

Érdekes az én párom soha nem említi a nőt...sőt, ha lehet nem is akar róla beszélni.. Azt mondja, hogy ne említsem fel, mert örül, hogy el tudja felejteni, amit tett...

2010. júl. 28. 12:54
 15/19 anonim ***** válasza:

én vok az aki a hosszút írta, nemrég.

nekem azrt említi nagon néha mert a haverja, vis az oszttársa de uygan az, de nagyon nem említi nállam se, de mondjuk tegnap volt oka h említse de akk is rossz,ha a csaj nevét hallom:S igaz nagyon irtkán hallom de akkor is

2010. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

12.57 es vok

én megkérdeztem mikor elmondta a barátom h mt érez a csaj irnt és azt mndta h semmit, csak fellángolás, és az a szerencsém h mindent elmond nekem és igazat is mondd ha kérdezek vmit.szal én megbocsátottam neki mert tudtam és éreztem h megbánta és a csaj iránt nem érez semmit és h engem akar.

2010. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Működhet, bár ez tényleg ember függő. Vannak olyanok akik sosem bocsájtanak meg a másiknak, de mindennek oka van. A megcsalásnak is. Valami hiányzik a kapcsolatból, vagy akármi. Nehéz erre rájönni és belátni és változtatni rajta.
2010. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én már csak azért se tudnám megbocsájtani, mert ha szeret, akkor hogy tud megcsalni? Én se vagyok képes olyan dolgokra, amivel a másikat megaláznám.
2010. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

rendben, de mint leírtam elsősorban tapasztalatokat várok... :)

mert könnyű úgy állást foglalni, ha még valaki nem volt ilyen szituációban... Nehéz megmondani, hogy hogyan is döntene az ember éles helyzetben...

2010. júl. 28. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!