Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet tovább egy megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet tovább egy megcsalás után a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Persze, ezen sok minden múlik, de elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy ha bevallja az illető, vagy esetleg kiderül de megbocsájt a másik fél, mert a megcsaló őszintén bánja, amit tett és nagyon szereti a párját, akkor utána már soha nem lesz igazán jó a kapcsolat? Legfőképp tapasztalatokat várok, nem csak olyantól, akit megcsaltak, hanem attól is, aki megcsalta a párját, hogy ő hogy élte meg a párkapcsolatot ezek után...

Köszönöm mindenkinek a választ!!!


2010. júl. 28. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
nem
2010. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Engem 4 hónap után csalt meg barátnőm és jogosan mert minden kis hülyeség miatt egyből veszekedtem vele és nemtudtam énsem, hogy miért! És szájrapuszi volt 1 másik sráccal. A srácot azóta keresem de már nemjár bulizni :D a barátnőmmel meg 2 évesek vagyunk azóta és teljesen jól :)
2010. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mindig benned marad a tüske, hogy megtették veled vagy te megtetted vele. A bizalmat visszaszerezni nagyon hosszú idő és nem is lesz soha 100%-os. Egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom, érzelmekről van szó, senki sem szereti, ha játszanak az érzelmeivel. Az ennek való kiszolgáltatottság mindig frusztrációt okoz majd a szenvedő félben. Ezután felszínen lehet ugyanolyan a kapcsolatotok, de ott lesz a "ha ő megtette, akkor én miért ne tehetném" és nagy valószínűséggel az első adandó alkalommal vissza fog ütni a dolog.
2010. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
persze h működhet, ha igazán szeret és megbánta a dolgot akk igen, bár ez attól is függ h te adsz e neki még egy esélyt, és h számodra milyen súlya van a megcsalásnak, akár csók akár szex. és h te h tudod feldolgozni ezt. de ha megbocsátasz és szeret téged együtt mehet a dolog:).
2010. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez nemigaz! Amikor szakítottunk ez miatt akkor is rámakart mászni 1 lány és mondtam, hogy ne mert később csak a probléma lett volna belőle és úgyis megbántam volna! És most nemrég is megakart csókolni 1 lány de aztsem engedtem. Nem 5éves vagyok hogy visszaadjam!
2010. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mi 3 éve vagyunk együtt, az esküvőt tervezzük.. erre történik egy ilyen... Igaz "csak" csók volt, de én nem nagyon tudom elviselni a hűtlenség bármely formáját.. Igazából, úgy történt, hogy egy volt a munkahelyük, és a nő szó szerint tálcán kínálta fel magát... A csók után a párom bevallott mindent, és igazság szerint, h nem láttam volna rajta, hogy mennyire gyötrődik, és szörnyen bántja a dolog, akkor nem hiszem, hogy meg tudtam volna bocsájtani... Most még így elég szarul érzem magam miatta, pedig már 3 hónapja történt.. Nálam a bizalom a legfontosabb! Nem akarok telefonban turkálós, kételkedő, féltékenykedő feleség lenni a jövőben... :( De nagyon szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem... Remélem minden megoldódik...
2010. júl. 28. 12:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Kell 1 kis idő hozzá az biztos! De fogadd meg, hogy nem gondolkodsz olyanon, hogy HA .... mert az semmire nemjó csak felidegesíted magad! Én tudom mert a kezem is tört már el azóta :D Ha igy megbánta és te megbocsájtottál akkor ne hozd fel többet és könnyebben felejtitek a dolgokat!
2010. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Furcsa volt. Én voltam a csalfa. Elmondtam, jól összevesztünk, mikor elmondtam. Mondjuk akkor mindent a fejéhez vágtam, pontosabban azokat amik végül elsodortak mellőle. Elég nagy törést okozott a másikkal meg minden csak megtörtént, beszélgetéssel indult szex lett a vége.

Aztán a veszekedés, szakítás, faképnélhagyás után jöttek a lehiggadt emailek, aminek a végén újra találkoztunk, és végülis mind a ketten letettük a nagyesküt sose többet nem lépünk a másik lelki virágoskertjébe. Múlt, botlások voltak itt is ott is. Nekem mikor lefeküdtem egy másik ffivel az ő bűne volt égbekiálltó, neki a másik ffi. Szóval egál... Aztán végül a páromnak minden szerelme ellenére sikerült bevinni a kapcsolatba egy döfést, ami után én szintén egy másik ffi karjaiban kötöttem ki, de ha azt vesszük, hogy az első alkalommal "egálra" jöttünk ki, akkor most a fél világ is kevés lett volna az egálhoz, hogy az érzelmi és bizalmi törés egyensúlyban legyen.


Működni működhet, nálunk sem a belém vetett bizalom szünt meg, talán még jobban is kötődött hozzám, egyszerűen megint hülyeséget csinált, amit viszont már egy kiadós tányértörős veszekedés, előtte egy jó kis huncut megoldott volna...

2010. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
sem oldott volna meg
2010. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tudom, csak, ez annyira nehéz... Általában úgy érzem, hogy nincs gond, mert bárkivel előfordulhat, egy gyenge pillanatában, hogy megcsúszik a lejtőn... és ha igazán bánja, akkor nincs gáz...

Néha mégis úgy szíven üt a dolog... Szerencsére egyre ritkábban...

2010. júl. 28. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!