Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy eltudjam felejteni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok de bónem tudok elfelejteni egy lányt minnden éjszaka vele álmodok nem tudom mit csináljak kérlek segítsetek
2010. júl. 28. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok leányzó lesz még akire gondolhatsz az életben;) Egyre csinosabb, szebb, aranyosabb lányok:)
2010. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
spangli + sör combo?
2010. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével! (az egész életre igaz:)) Ha nem tudod őt feledni, "lépj tovább" , nézelődj, keress szép lányokat mindenfelé - suliban, utcán, neten... beszélgess, és képzelj el más lányokat is, amikor éjszaka lefekszel! Próbálgasd és egyszer sikerrel jársz!
2010. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Foglald el magad egyebekkel...

Utolso valaszolo: A kerdezo 11 eves. Mit gondolsz? Ilyen tanacsokat adni egy 11 evesnek? Nem hinnem...

2010. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 évesen ez még nem olyan nehéz dolog,hogy elfelejts valakit. Kb én is ennyi voltam amikor elkezdtek érdekelni a fiúk :) azt hittem lehetetlen elfelejteni,de sikerült :) ne aggódj! 17/L
2010. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!