Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerkedtem meg ezzel a sráccal közös baráti társaság által. Barátnők szerint megbízható kedves aranyos. Eddig én is így ismertem meg. Már az első este kevertünk. csók volt semmi több. És azóta többször is hívott és találkoztunk is már. Nagyon bejön nekem és én is neki de nagyon nyomul szexuálisan. Már leakar velem feküdni..azt mondja ez neki nem akkora szám mint a legtöbb lánynak és hogy ez egy kapcsolat része. De még az sem biztos hogy akar kapcsolatot mert távkapcsolat lenne.. nem bízom benne és félek hogy ha odaadom magam csak egy leszek a listán és hogy ebből nem lesz komolyabb pedig én szeretném. Amúgy eddig 2 lánnyal feküdt le és főleg őt "baxták" át. Szerintetek megbízható lehet? Vagy még semmiképp ne adjam magam oda? Igazából én s szeretném mert kívánom nagyon de félek hogy cs kihasználna. Mindketten 19évesek vagyunk.
2010. júl. 27. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
csak dughatnékja van.
2010. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pár nap után fejest akarsz ugrani az ágyba? Szerintem kevés ez ahhoz...
2010. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tutira csak kihasználna. Egyébként neked ő lenne az első? Mert akkor semmiképp

Egyébként te tudod, mit akarsz. Ha kapcsolatot, akkor ne tedd, ha csak egy jó estét vele, akkor hajrá, és jó szórakozást! Viszont tutira rajtad fognak röhögni a haverokkal!!Ezt is kalkuláld be!

2010. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha külső szemmel elolvasod a kiírásod, akkor te is rájössz magadtól: csak dugni akar!

Távkapcsolat? Nem is akar kapcsolatot? Néhány nap után szexeljünk? Ugyan már!

2010. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre a beszélgetésre amúgy kiváncsi lettem volna:


- Hidd el, Jucus, a szexet nem kell úgy felfújni... Egy csomó lány nagy ügyet kerít neki (hülye ribancok, akiket nem kaptam meg), de te ne keríts neki nagy feneket! És különben is a szex fontos dolog egy kapcsolatban... Képzeld csak el, ha kiderül, hogy nem illünk össze a szexben, akkor most elcseszünk 2-3 hónapot? Na, akkor hozzátok, vagy hozzánk?


Szóval valahogy így hangzott?

2010. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hehe..ez az utolsó tetszett:D:D

És igazatok van..köszönöm:)

Am nem ez lenne nekem az első:)

2010. júl. 27. 23:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy mosolyt csaltam az arcodra! :)

És hogy átgondoltad a dolgot, és hogy jól döntesz!


(utolsó voltam, 25/F)

2010. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pattintanálak, ha nem akarnál velem lefeküdni! Ha 14 lennél és nem volna hozzá kedved az más lenne, de így....

Ha csak a szexre kellesz akkor mi van? Semmi! Legalább szexelsz egy jót. Ha nagyon bejössz neki, úgyis fog keresni még!

Úgy beszélsz mintha a szex a srác jutalma lenne ami neked nem fontos, mert te mást akarsz. Ez ellenszenves gondolkodás! Akard a szexet, és tekintsd ajándéknak a többit!

2010. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak farkallhatnékja van... döntsd el, h te szetetnéd e... ennyi
2010. júl. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!