Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sex és más semmi?

Figyelt kérdés
Elhagytam a barátnömet, de késöbb rájöttem hogy csak őt szeretem. Azóta megbeszéltük, de ő azt mondta hogy csak sex és más semmi. ma átjött,de csak csókolóztunk sokat, sexelni nem volt kedve mert fáradt volt. Akkor miért jött át? Mit tegyek? Ezt nem értem! Segitsetek csajok és fiúk,ha tudtok!!! ELÖRE IS KÖSZI
2008. nov. 22. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
kezdjük azzal, hogy mennyi idősek vagytok?
2008. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én20 ő meg 19
2008. nov. 22. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
.....JESUS......Mi ez?! Adult Dedó....?!
2008. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy csak sex, és más semmi?

Az ő reakciója volt ez?

Akkor hagyd a fenébe.

Nem fogsz belőle jól kikeveredni, vagy ha még szerencsés vagy, időben kijössz belőle, és nem fogsz még mélyebbre menni, amiből még nehezebb lesz kilábalni.

2008. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csaj mondta igy szó szerint
2008. nov. 22. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
szerintem hagyd ott, szexpartnert találsz magadnak akárhol, olyat akinek van is kedve hozzá... hagyd a francba szerintem egy nimfos csaj
2008. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ez eleve hülyeség szerintem... Egy szerelemből "csak a szexet" kihozni. Értelmetlen. Egyébként... erre nincs magyarázat. :)

Most elmondom a titkot: Néha a nők sem tudják, mit miért csinálnak.

2008. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
A nő egy ri.anc! ennyi
2008. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ő mondta, akkor én lemondanék a helyedben róla, mert ha te még szereted, akor nagyon meg food szívni, ha bennemaradsz.

Kihasznál. Egyszerűen kihasznál. Erre csak ennyit tudok mondani.



De látom az értelem itt is sugárzik sokak írásából., úgy látszik, nincs jobb dolguk, mint ide feljönni, és kiélni vágyaikat...

2008. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem ne hagyd, én ha vkinek ezt mondanám azután h otthagyott az azért lenne mert hiányzik,csak a nőibüszkeségem:) nem hagyná azt h annyit mondjak h oké folytassuk, hanem szép fokozatosan engedném vissza magamhoz..és ezt a csak szex és más semmit meg azért mondanám, mert kéne a testi közelség, hiányozna az illető, csak mondom a büszkeség nem hagyná h mást mondjak.

Tehát sztem menj bele a játékbe, és akkro majd érezni fogod te azt h ez tényleg csak szex ÉS MÁS SEMMI, vagy pedig szeretkezés. Meg ha csokoloztok akkro az se érzelem nélkül megy, magambol kiindulva ha vki megbánt és nem szeretem azt nem tom megcsokolni, tehát hagyd hagy történjenek a dolgok:)

2008. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!