Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit értetek azalatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értetek azalatt, hogy "járunk? "

Figyelt kérdés

a mai 15-16évesek kedvenc kérdése:

Járunk?

Persze, járjunk.


és akkor mi lesz, ha úgymond "járnak"? mi változik? egy hetes röpkapcsolatok alakulnak ki ebből a fajta megközelítésből. nekem valahogy üres mondatnak tűnik. de viszont ha nem ezzel a módszerrel (biztos vagyok benne, hogy nem ezzel), akkor hogy érdemes közelíteni egy lányhoz? előre is köszönöm mindenki tanácsát.


f/16


2010. júl. 27. 22:01
1 2
 1/15 Seraph ***** válasza:
Akkor az igazi, ha nem mondjátok ki, hanem egyértelművé válik. Kell hozzá sok beszélgetés ami nem erőltetett, hanem ténylegesen érdeklődést mutattok a másik iránt. Legyen egy lelki kapcsolat. Aztán szépen erre építve fejlődik a dolog. Elmentek együtt valahová (un. "randi"), véletlen érintések, amik szándékosak és így tovább. Aztán ha megfelelő az alkalom elcsattan az első csók. Na onnantól jártok.
2010. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nemtom, sosem csináltam ilyet.
2010. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
barátom, sokat segítettél. délbe aludtam, tehát most még nem vagyok álmos :) azért köszi a tanácsot. kezdésnek nem valami kielégítő válasz, de kérem a többieket, hogy értelmeset. köszi.
2010. júl. 27. 22:06
 4/15 A kérdező kommentje:
ezt az elsőre értettem, a többinek tényleg köszi :)
2010. júl. 27. 22:07
 5/15 Seraph ***** válasza:
örömmel
2010. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
járunk 1 suliba XDXD?
2010. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A járásnak sok értelme nincs.

A legtöbb ilyen 15-16 évesek közötti járás arról szól, hogy a pasi jár a csajjal és azt hiszi az ő tulajdona, majd koppan egy nagyot, amikor valaki másért dobja a csaj.


Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor először inkább ismerd meg a csajt.

Így lassan kialakul egy stabilabb kapcsolat, amivel többre mész.


De még fiatal vagy, előbb éld ki magad ;)

2010. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi, sokat segítettél :) bár az "éld ki magad"-ról meg a véleményem :D de hagyjuk. még egyszer köszi :)


még johetnek vélemények :)

2010. júl. 27. 22:18
 9/15 anonim ***** válasza:
én fél éven át ismerkedtem a volt barátommal, az utolsó két hónapban jártunk...de nekem az elött is annak számított.rengeteget dumáltunk meg találkoztunk. Szóval szerintem ha ilyen jól megvagytok akkor nem az számít hogy mikor kérdezed meg hogy jártok e!
2010. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
inkább a 13 évesek kérdése. az ilyet nagyon komolytalannak tartom, nagyon meg is lepődtem, mikor bnőm megkérdezte: "akkor most járunk?"...aki igazán érett egy kapcsolatra, az szerintem nem kérdez ilyet.
2010. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!