Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

szóval van egy lány. ő és én is 18 vagyunk. Már lassan 1 éve megbolondulok érte és a szülinapjára küldtem 18 rózsát. Névtelenül, mivel még barátja volt, de persze írtam levelet, amiből levágta, hogy másnak is tetszik. Aznap este elmentem felköszönteni és elkezdett áradozni, hogy milyen szép rózsákat kapott. Ezután 1 hónapra szakított a barátjával. Épp ugy jött ki ,hogy én is találkoztam vele és hazakísértem stb. kisírta maqát a vállamon és amit a volt pasijáról mondott, pl hogy mindent ő fizetett neki stb. szóval szörnyű volt a helyzet. Pár napra rá ismét küldtem neki 18 rózsát és ismét találkoztunk, mivel megkért, hogy vigyem haza (hajnali 2kor) és a kocsiban ismét elkezdett áradozni, hogy milyen szép rózsákat kapott, de még mindig nem tudja, hogy ki az, mivel ismét névtelenül küldtem el.

Azóta semmi nem történt, vagyis felvettem msn-re egy másik msn-ről és időt kértem tőle, mivel félek, hogy ha elmondom, hogy én küldtem, akkor szimplán megköszöni és lekoptat.. amit én nem szeretnék, mert most elég jóban vagyunk. Nem tudom mit csináljak. Beszeretném vallani, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá :( valaki adhatna valami ötletet vagy tanácsot.. tudom csak egyszerűen elkéne mondani, de nem is az elutasítástól, hanem az azutáni időszaktól félek.. hogy nem beszélnénk többet egymással stb.


2010. júl. 27. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

barátjának tekint

1. szabály: NE LÉGY A LELKI SZEMETESE A LÁNYNAK!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb vigyél neki személyesen rózsát ( 18-at ahogy eddig ) és mond el neki kedvesen, hogy tetszik neked, és többet szeretnél mint barátság, ezért holnap elmehetnétek valahova, ha benne van, akkor már szerintem nyert ügyed van, ha nem akkor meg :( sajnálom, de megutálni, vagy ilyesmit szerintem tuti nemfog, mivel a leírtakból jól kijöttök, és rendes vagy vele...
2010. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lelki szemetesről szó nincsen.. vagyis lelki szemetes vagyok csak nem ennek a lánynak.. én ajánlottam fel, hogy hazakísérem, mivel láttam, hogy rossz kedve van és akkor egyszer csak rájött a sírhatnék..
2010. júl. 27. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Hiba volt névtelenül nyomulnod, tudom romantikus meg minden, de akkor is másodjára már kár volt.

Fontos kérdés: A leányzó tudja az elejétől kezdve, hogy nőként tekintesz rá? Ha igen akkor sínen vagy, ha viszont csak barátnak tekint akkor kemény dió. Sürgősen hozd tudomására, hogy mint férfi vagy jelen az életében különben rózsa ide rózsa oda ebből párkapcsolat nem lesz.


Sok sikert!


27/F

2010. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát mikor együtt vagyunk folyamatosan nyomatom a bókokat, meg éreztetem vele, hogy szerintem nagyon jó nő..
2010. júl. 27. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

21:24-el egyet értek! Persze ha odaállsz elé a 18szál rózsával, biztos megkérdezi majd, hogy te küldted? persze lehet időre lesz majd szüksége, mert nem rég szakított a barátjával, de szerintem esélyed lesz rá meghódítani:)

15L

2010. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Max megvarod mig jobban lesz lelkileg, vagy akar hamarabb is de mindenkepp mondd el. ez nagyon kedves volt toled :)
2010. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!