Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a következő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés? Veszekedés utáni nem tudjuk mi.

Figyelt kérdés

1. párom megvádolt, hogy a pénzére hajtok

2. veszekedés hegyén hátán, mire felfogta hogy rosszul látja

3. előadta, hogy velem akar közös jövőt, házat, ...

4. közöltem, hogy amilyenek a gondolatai rólam, én abba nem megyek bele, mert egész életemben a fejemhez vágná, hogy élősködöm rajta, mert ugye most is ezt teszi, amikor alapja nincs

5. kérdezte mi a tervem

6. mondtam: semmi, elvagyunk és kész tervek nélkül

7. erre ő: olyan nincs, hogy semmi. valamerre döntsek.


nos én nem akarok szakítani, mert fájna, de tervezni sem, mert kikészít azzal, hogy a pénze kell.


szóval?


2010. dec. 4. 18:20
 1/8 A kérdező kommentje:
miért nem lehet célok nélkül járni valakivel, akit szeretünk?
2010. dec. 4. 18:22
 2/8 anonim ***** válasza:
És ha ultimátumot adnál? Vagy befejezi az üldözési mániáját vagy lelépsz.
2010. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a drága nem bírja felfogni, hogy azért nem akarok jövőt, mert pénzhajhásznak lát, amivel ráadásul kiidegel.

azt mondja a pénzes témát már lezártuk.bocsánatot kért.

nem látja, hogy ez a következménye.

tehát nem tudok ultimátumot adni.

2010. dec. 4. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:

nehéz megmondani neki hogy még nem akarsz előre gondolkodni mert még fiatalok vagytok(nemtudom hogy ez igaz-e:P)

lehet hogy ő van nagyon elszállva a pénzétől nem?

2010. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

már azért nem vagyunk fiatalok

és nincs elszállva a pénzétől, csak olyan irígy/sóher/önző, ha pl egy vendéglátó helyen megiszunk egy üdítőt, borravalót sem hagy!

de hogy a saját párjával, akivel elvileg közös jövőt tervez, azzal is ilyen legyen valaki, még el is viselném/em, de hogy azt vágja hozzám, hogy a pénzre megyek!!!!azt már nem nyelem le!

hát ha arra mennék, nem lettem volna vele egy percet sem!

egyenlőre megírtam neki, hogy vele vagyok, de semmi jövőt nem tervezek.

egyenlőre várom erre a válaszát. és őszintén - hidegen hagy, mit válaszol.

2010. dec. 5. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:

áÁÁáááÁÁÁáá

az ilyen pasikkal nincs mit kezdeni, nem elég hogy sóher még csesztet is? ...hihetetlen

no más részről meg hát, még jobb eset ha a sajátjának örül (őröl) , mintha a te pénzedre hajtana én sajnos belefutottam olyanba is,

hát én a helyedben nem teketóriáznék, nem ismerlek, de sztem nincs nagyon olyan nő aki ne érdemelne jobbat

csodálatra méltó, hogy eddig is tűrted

2010. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

am. minden szakítás fáj ideig óráig, főleg ha valaki negativ beállítottságú, de az nem fáj hogy zrikál?

és úgysem lenne más a vége, vagy hozzámész vagy szakítotok, mert lényegében most ő adott neked ultimátumot

2010. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

egyenlőre nem tudom mitől de változott, újabban költ rám, sőt az egész karácsonyi ajándékozás az én rokonaimnak az ő pénze volt nagyobb részben.

hát nem tudom meddig tart

de az önzőség nála szerintem jellem kérdés

húzom-halogatom a szakítást

2010. dec. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!