Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem. Ez most mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiu ki par evvel kissebb nalam ,egy ideje naponat beszelunk neten.Lehet, hogy volta amikor o tobbet erzett, de en elore leszogezetm vele, hogy csak baratok lehetunk.Alacsonyabb nalam, es evre is kissebb,csak nagyon rendes es mindent meg tudok vele beszelni. Az utobbi idoben mar alig birom ki ha nem beszelek vele egy nap. Nem vagyok szerelmes az biztos. De akkor mi ez?
2010. júl. 27. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég értelmetlen egy kérdés most ne haragudj,valószínű hogy ha van barátod vagy "kiszemelt" srác aki tetszik akkor ez nem jelent nagyobb gondot.
2010. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudat alatt húzod. Hidd el van ilyen,talán még te sem vagy vele tisztában,de ez a helyzet. Velem is csinálta egy csaj-igaz ő totál eltervezve-hogy többet beszélt velem,mint a pasijával-aki mellesleg a haverom.

Meg is lett az eredménye...

2010. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van "kiszemelt", de el akarom felejteni....
2010. júl. 27. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem közömbös számodra, mert izgatja a fantáziád tudat alatt, ha lenne "szerelmed" vagy barátod totál nem gondolnál a srácra sehogy sem, max néha eszedbe jutna, hogy ő egy haver aztán annyi. Amikor van barátnőm és szerelmes vagyok bele azt sem tudom, hogy más lány a világon van, néhány lány haverral beszélek és 10 perc múlva már azt sem tudom, hogy léteznek-e, mert a barátnőm leterheli az agyam a nap 90%-ban, csak rá gondolok. Mellesleg kisebb és fiatalabb akkor mi van?

A szerelem egy érzés, ami csak úgy jön nem pedig eltervezzük, hogy a Kati annyira jó nő, hogy én bízza szerelmes leszek belé, de a Zsuzsinak kócos a haja szóval szerintem én beléje nem leszek szerelmes. Aki pedig így tesz az ne nagyon beszéljen a szerelemről mert csak gépies módon szerelmesnek mondja magát XY-ba, mert szerinte ezt várják el tőle, tudod magas akkor biztos tetszik, hiszen a barinőknek is tetszik..stb és hogy nézne rám mindenki ha kiderülne, hogy nekem a Pistike tetszik a szomszédból.

Hát lehet birk@ként is leélni az életet.

Nekem sose tetszett olyan lány aki másnak is vagy azért mert másnak nem tetszett attól nekem még igen, ha sántít, vagy ha mindenki totál idiótának tartja akkor is, mert az én életem, a többi ember véleményére pedig nem adok.. Egyszer élünk.

2010. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valoban mint jobban voltam a sraccal ki tetszett, mert mar kivertem a fejembol akkor nem is beszeltem ezzel a sraccal.:( volt olyan a masik pasival h fele evket nem beszeltun aztan megint joba letunk , ez ido alatt mindig evel a pasival voltam joba...azt hiszem kihasznaltam. De mar a masik pasi nincs a kepbe, es a kornyekemen nincs olyan pasi ki bejin nekem , csak vele dumalok mint jo barat , azt hiszem, remelem. Szerintetek mikor kerul egy paim akkor ujra megszakad a kapcsolatunk? De hat akkor mi ez? Megis mert teszem?Hu eleg borzalmasan nez ki a helyzet:(
2010. júl. 29. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!