Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy 17 éves fiú egy 13 éves lánnyal jár?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja ismerkedünk, egy busszal megyünk suliba, és tetszünk egymásnak. nem tudom, hogy kezdjek-e el vele valamit a korkülömbség miatt, vagy hagyjam?
2008. nov. 22. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Legyen eszed! 13 éves! Egy kislány!!!!
2008. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Általános iskolás kislány...

Mi történt a Világgal??????

2008. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te, a Kérdező a fiú vagy a lány vagy?

Szerintem ez a korkülönbség nagy. Főleg, minél fiatalabbb emberekről van szó, annál inkább számít pár év is!!!!!

Ismeretségi körömben láttam hasonlót, 14 éves lány jött össze 22 éves fiúval, ki is volt akadva mindenki, és a srác egy idő után panaszkododtt, hogy milyen éretlen, nem is törődik a kiscsaj vele, magányosnak érzi magát mellette, és nem tudja vele megbeszélni a kapcsolatukat. Nahát, nahát... "Mily' meglepő." De nem sajnáltam a ygereket egy cseppet sem, elve fejjel ment a falnak. Mindez azt mutatja, hogy egy 13 éves még másképp gondolkodik, mint egy 17 éves, vagy idősebb - bár egyéni különbségel kétségkívűl akadnak. De én akkor is azt mondom, egy 17 éves fiú ne járjon egy 13 éves lánnyal, ha csak nem fog rá a szex terén valóban (!) 3 évet várni, vagy minimum kettőt.

2008. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

13 éves lányban már lehet, hogy ébredeznek a hormonok. Akár úgy is érezheti, hogy szerelmes.

De az is lehet, hogy csak a vonzerejét akarja kipróbálni.

Nagyon-nagyon kicsi annak az esélye, hogy ilyen fiatalon ekkora korkülönbséggel összeillő pár legyenek.

2008. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én fiú vagyok és igaz egy évvel fiatalabb is és hát rám is furcsán néztek hogy milyen fiatal a barátnőm de beletörődtek

ÉS NEM minden lány egyforma például akivel én együtt vagyok igen is komolyan gondolkodik érettebb a koránál ilyen lány is van szóval ha a tied is ilyen összejöhettek simán... szerintem :)

Sok Sikert!

2008. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ucso válaszoloval értek egyet. Sztem ha a csj érettgondolkodású akkor nem gond. És mivel te ezt így megkérdezted(ebből azt látom h komolyan veszed a csajt) így gondolom h nem fektetnéd le csak ugy. Sztem probáljátok meg, ne álljon a boldogságotok utjába az a 4év.

Sok boldogságot, és hosszú kapcsot nektek:)

2008. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
hm...:) én 14 vagyok barátom most 17. mi tökéletesen megvagyunk már egy jó ideje... sok sikert;) és amúgy is ha úgy érzed neked menni fog, akkor miért zavarna a korkülömbség??
2008. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

egyáltalán nem normális dolog...keress inkább hozzádvalót!!ő még é

áéltalános iskolás kislány..teeeeee!!

2008. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még akár lehet is belőle valami, ha a lány érettebb gondolkodású. Csak szex terén nem kell semmit elkapkodni. Nem olyan vészes azért, mintha húszonévessel akarna...
2008. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem is meg lehet próbálni. Lehet hogy a lány komoly gondolkodású. A lényeg hogy a szexet szerintem ne siessétek el, mert azért 13 évesen elkezdeni egy kicsit korai. (szerintem) Sok sikert! :)
2008. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!