Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kattanjak le a témáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kattanjak le a témáról?

Figyelt kérdés

A barátommal volt egy 1 hónapos szünetünk 3 és fél év után. Nem bíztam benne, sokszor vádoltam alaptalanul és megelégeltük a sok vitát. Ő közben összeismerkedett egy lánnyal. Csak azért érdekelte a csaj mert Barcelona drukker (ez alapján másik 1 millió csajjal kéne még ismerkednie...). Állítólag nem akart és most sem akar semmit a lánytól. Újra együtt vagyunk 2 hónapja.

Én mégis aggódom!

Vannak jelek is amiket nem igen tudok értelmezni.

Pl. meg van neki a száma, állítólag nem kell neki semmire, de nem hajlandó kitörölni. Aztán nem teszi ki h kapcsolatban mert a lány fenn van az ismerősei között és nem akarja h meglássa.

Én parázom csak túl a dolgot vagy inkább gyanakodjak?

Sajnos semmi kedvem újra átélni amit abban az 1 hónapban.


2010. júl. 27. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy azért nem rakja ki, hogy kapcsolatban van, mert a csaj látná?
2010. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én rákérdeztem h azért nem teszi ki? Hallgatott nagyokat. Utána felháborodva közölte h ő leszarja ezeket az oldalakat... Azt hozzátenném h azon a bizonyos közösségi oldalon levelezgetett vele...
2010. júl. 27. 15:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Megint a 30N vagyok, csak még annyit, hogy egy kicsit vegyél vissza, mert ezzel a féltékenységgel fogod elüldözni magadtól. Egyébként meg simán előfordulhat, hogy tényleg csak haverok, gondolod, ha tényleg bejönne neki, akkor nem lépett volna le? Gondolod, hogy ha akarna valamit tőle, akkor azt nem titokban tenné? Akkor simán eltűntetné a számot, hogy ne gyanakodj... Szerintem próbálj megnyugodni, hiszen szeret téged, ne ba szogasd fölöslegesen.
2010. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igyekszem magam túltenni a dolgon és csak ránk koncentrálni.

Esetleg van vmi olyan jel ami már arra utal h kavar a csajjal vagy fontosabb neki mint egy barát?

2010. júl. 27. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!