Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kattanjak le a témáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kattanjak le a témáról?

Figyelt kérdés

A barátommal volt egy 1 hónapos szünetünk 3 és fél év után. Nem bíztam benne, sokszor vádoltam alaptalanul és megelégeltük a sok vitát. Ő közben összeismerkedett egy lánnyal. Csak azért érdekelte a csaj mert Barcelona drukker (ez alapján másik 1 millió csajjal kéne még ismerkednie...). Állítólag nem akart és most sem akar semmit a lánytól. Újra együtt vagyunk 2 hónapja.

Én mégis aggódom!

Vannak jelek is amiket nem igen tudok értelmezni.

Pl. meg van neki a száma, állítólag nem kell neki semmire, de nem hajlandó kitörölni. Aztán nem teszi ki h kapcsolatban mert a lány fenn van az ismerősei között és nem akarja h meglássa.

Én parázom csak túl a dolgot vagy inkább gyanakodjak?

Sajnos semmi kedvem újra átélni amit abban az 1 hónapban.


2010. júl. 27. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a pasid nem szerelmes. Legalábbis beléd tuti nem. Szerintem add ki az útját. A végén a kezedet sem fogja meg az utcán, mert arra sétálhat a másik lány...te most komolyan hagyod azt, hogy őt helyezze az első helyre?
2010. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, hogy volt az 1 hónapos szünet. Szakítottatok véglegesen, de rossz volt úgy, és visszacsináltátok, vagy a pasid kért 1 hónap szünetet, hogy gondolkozzon?

Mert ha ez utóbbi, biztosra veheted, hogy azért kérte, hogy "legálisan" kipróbálhasson más csajt (ha szakítatok egy hónapra, az nem megcsalás, mert nem vagytok együtt), és ha nem jön össze, visszamehessen. Ha meg összejön, akkor megszívtad.

2010. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Te parázod túl. Abban is biztos vagyok, hogy nem ő mondta, hogy azért nem írja ki, hogy kapcsolatban, mert meglátja az a csaj. Szerintem ezt csak te logikáztad ki...
2010. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, és az nagyon gyanús, hogy nem rakja ki, hogy kapcsolatban, mert a lány meglátja. Ha azért nem rakja ki, mert nem akarja, hogy bárki lássa, az oké lenne, én is így vagyok ezzel, de ha csak a lány miatt, akkor tutira azért titkolja, mert akar valamit.
2010. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez az egész szakítás nem volt sztem annak mondható. Így utólag azt mondja h ő sem tekinti annak.

Folyamatosan jött hozzánk, msn-en keresett, hívogatott stb. Max 1-2 nap nem jött át hozzám. De folyton tartottuk a kapcsolatot. AZtán elutaztam 3 napra és nem kerestem, nem is vettem fel neki a telefont. Napi 4 sms és min 2x hívás volt az eredménye.

A másik lányt felvitte magához h megnézzenek közösen egy Barca meccset. Semmi nem történt, még 3 méter távolság is volt közöttük. Ez biztos forrás, mert a huga végig otthon volt :)

2010. júl. 27. 14:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor közöld vele, hogy vagy megszakít a lánnyal minden kapcsolatot, vagy elhagyod. Nem olyan bonyolult ez...
2010. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Közöltem már vele. A válasza: "te szeretsz engem, én szeretlek téged, ennyi" Jaaa, meg az h "nem is akartam, nem is akarok a csajtól semmit", a másik meg az amikor mondom neki h félek h újra lelép h "nem fogok soha többé lelépni"
2010. júl. 27. 14:58
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Féltékenykedsz, direkt nem veszed fel a telefont, nem válaszolsz az sms-ekre, ba szogatod, hogy töröljön ki számokat a telefonjából.... Hát az a csoda, hogy még veled van egyáltalán.

30N

2010. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, én fiú vagyok. Ha nem lennék hajlandó kitörölni a egy lány számát a párom kedvéért, akkor ott bibi van..

Ha nyugodt és NEM féltékeny és követelődző hangnemben elmondod neki, hogy szereted és nagyon rosszul esik neked az, hogy ha beszél a lánnyal stb., akkor ha szeret téged, megérti és kitöröli a számot, de én még az ismerőseim közül is törölném a barátnőm kedvéért. HA NEM KÖVETELŐDZŐ és látom hogy fáj neki a dolog. Ha nem teszi meg, szerintem nem közömbös neki a lány.

2010. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom h bennem is van hiba. De félek h jelen van az a másik a lány és bármikor át kell ezt élnem újra.

Már elterveztünk mindent a közös jövőnkkel kapcsoltban és úgy tűnt komolyan gondolja, de bennem van sajnos a kisördög.

2010. júl. 27. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!