Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti hogy vagytok ezzel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy vagytok ezzel? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
En ugy vagyok vele hogy nekem az oregebb pasik jonnek be nallam kb 10-9 evvel.Sajnos az a gond hogy mindnek van mar felesege es legalabb 1 gyerke...ez a gond...Van olyan csajszi aki ezzel is igy van mint en?ha van irja le a gondolatait tapasztalatait...kivancsi lennek rajuk...koszike elore is..
2010. júl. 27. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem 17 évvel idősebb a párom. És minden tökéletes. Nekem is az idősebbek jönnek be, mert már volt alkalmam sokszor velem egy korúval lenni, ami nem igazán jó. A fiuk később érnek duma miatt.
2010. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21 leszek oktoberben...
2010. júl. 27. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:

ha megtanulsz főzni és helyesen írni, elveszlek feleségül :)

31f

2010. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fozni tudok...:D es bocsi ha valamit rosszul irtam...:S
2010. júl. 27. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

semmi baj, ne parázz ezen.

na, akkor hozzám jössz feleségül? :)

2010. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot,az ifjú párnak!^^

Mikor lesz az esküvő?:D


17/F

2010. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Am sokan vannak így ezzel, igen. Én is ismerek pár csajszit. Az idősebb férfiak szerintem azért vonzóbbak, mert tapasztaltak és (nagy részük) tudja, h kell bánni a nőkkel és udvariasak, ami erre a fiatal korosztályra nem jellemző. Az én barátom 18 és én is annyi vagyok. Nagyon szeretem, de olyanok vagyunk együtt kb, mint vlmi kis ovisok. :P
2010. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel probléma.Én találtam velem egykorú pasit,és imádjuk egymást,minden tökéletes.De van egy barátnőm,akinek mindig idősebb pasijai voltak,és szakítás után maximum 1-2hétig ha egyedül volt.Csak hosszú kapcsolatai voltak.Most 22 éves és 30 éves a barátja!Ha ez számít.:) Ő tud már mellette fejlődni karrier és minden téren is...ez is szempont lehet.
2010. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!