Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy külső alapján minden lány megállapítja hogy én csak barát lehetek?

Figyelt kérdés
velem ez történik.ey nő sem látja meg bennem a férfit,pedi nem vagyok annyira gáz.én csak kedves leszek.pedig nem is vagyok "kedves",átalában.és minden nőnél ugyanaz történik.mit tehetnék??
2010. júl. 27. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
barát-fejed van. nincs mit tenni.
2010. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diablo3 válasza:
Tanulmányok szerint a nők kb 3-5 másodperc alatt eldöntik, hogy akarnak-e tőled valamit. Vagyis ennyi időd van arra, hogy változtass azon, hogy barátként kezeljenek. Vagy a másik lehetőség, hogy belemész a barát dologba, de próbálod úgy alakítani, hogy kevés ismerettség után ő akarjon többet. Ami elég nehéz. Barátkozz, ismerjétek meg egymást, stb. Ha szerncséd van, akkor egy idő után változnak az érzések. Ennyi.
2010. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rezs??
2010. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a férfiak meg kevesebb mint egy másodperc alatt döntik el,én is láttam ilyet de ez hülyeség.vmio más oka lehet.de elég zavaró,hogy mindenki csak barátként kezel,aztán megkérdezik,hogy 23 évesen miért nincs még barátnőm
2010. júl. 27. 14:38
 5/8 anonim válasza:

hány éves vagy?küldj egy képet magadról!:P

kiderítem,mi lehet a baj :)

2010. júl. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószíneg béta hím viselkedésed,testbeszéded,öltözködésed van.Nézz utána és tanúlj meg úgy viselkedni,mint egy alfa hím.
2010. júl. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!


Én (még) nem vagyok szakértője a PUA mesterségnek, sőt csak távolról van fogalmam róla, de egyértelműen a viselkedésed, a megjelenésed, a kisugárzásod ordíthatja, hogy pl alamuszi vagy, nincs benned keménység, hiányzik a kockázatvállalás meg hasonló dolgok. Ha a nők "kedvesnek" találnak, akkor mindegy Te mit gondolsz magadról. A kedves srácokra nem buknak. Egy hosszútávú párt lehet találni fogsz valamikor (drukkolok :) ) de egy tökös, kemény csávó kell a legtöbb nőknek, olyan akin látszik hogy nem barátkozni akar, nem éri be ennyivel...

2010. júl. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondják, hogy csak barát lehetsz, akkor nem jössz be külsőre, ennyi. Ezen nem sok esetben lehet gyökeresen változtatni.
2010. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!