Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért engem okol?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem volt barátommal és azt mondta, hogy én vagyok az oka annak, hogy nem szeret senkit se a családját se senkit..meg, hogy nem érdekli semmi. Nem volt ilyen az öcsének a barátnője hétvégén náluk volt és mondta nekem tegnap, hogy tök magába van fordulva. Vissza halottam a faluból, hogy valamelyik este részegen vitte haza a kocsit és, hogy majdnem összetörte. nagyon féltem 3 évig voltunk együtt és még mindig szeretem.
2010. júl. 27. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy tahó a pasid, vagy azért okol, mert TÉNYLEG te vagy az oka annak, amit mondott. VELE beszéld meg.
2010. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csibehusikaaa válasza:
56%

Ugyan már, azért nem lehetsz te a hibás, mert nem volt képes feldolgozni h szakítottatok, és épp ilyen rögösebb szakaszban van. Mindenképp beszélj vele ha még szereted, bár elég gyerekes viselkedés tőle hogy téged hibáztat.

Talán már korábban sem volt nála rendben valami ha már a családját sem szereti. Remélem sikerül valahogy megoldani a problémát! Sok sikert! :)

2010. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát végülis azért szakítottunk mert neki fontosabb volt a haverja és velem csak este ért rá foglalkozni de akkor is 21:00tól max 23:00-ig. Mert dolgozott. Amúgy 21 éves. És semmi baj nem volt..Most kezdte el ezt az egészet 2 hónapja. Már 2 hete nem vagyunk együtt.



Volt barátom lejött bátyámhoz majd később kiült hozzám meg barátnőmhöz beszélgetni, hogy mi van velünk stb. Gondolom ezt valakitől vissza hallotta , hogy lent volt. És most engem azzal b*sztat, hogy én megdugattam magam!:S

Holott csak kint beszélgettünk.Lehet, hogy ez végett lett ilyen? De hiába magyarázom neki, hogy nem történt semmi csak beszélgettünk nem hisz nekem. Arról nem is beszélve, hogy még azt vágta a fejemhez, hogy ha lesz nője nem fogja szeretni, és nem is fog neki hinni. Nagyon el szomorított ez az egész.

2010. júl. 27. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiszti. Nem kell törődni vele.
2010. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!