Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nemtudom mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemtudom mi lenne a jó!

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és úgy néz ki hogy énis bejövök neki.Barátnőm azt mondja próbáljam meg,közeledjek hozzá mert van esély rá hogy lesz belőle valami.Csakhogy hamarosan elutazik 2 hétre utána meg mindjárt itt a suli.Most megyek középsuliba és tudom hogy az első évben nagyon kell tanulni mert a tanárok az első év alapján ítélnek meg.És nagyon nehéz lesz nekem tudom hogy roncs leszek az első félévben.És ha lenne is valami avval a sráccal,anyám nem is engedné mert még kicsinek gondol és énsem akarom hogy a tanulás rovására menjen.Lehet hogy télleg fiatal vagyok még a pasizáshoz,de csak megakarom tudni mien is ha szeretik az embert.Ráérek utána 16-17 évesen.Megpróbáljam a sráccal és ha a jegyeim romlanak akkor haggyuk abba?
2010. júl. 27. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nemis tudom, szerintem nem megy a tanulás rovására , SŐT egre inkább avval fogsz foglalkozni, nekem volt egy 15 éves barátnőm és csak ő érdekelt és a tanulás amikor szakitottunk pedig egyből ujra számitógépes játékokkal játszottam egész nap meg ilyesmi..

szoval csak hajrá !!

2010. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem tanulj. helyesírást. -.-"
2010. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hibáztam 1-2 szót-_-"de amúgy nem tök mind1 neked hogy most hogyan írok?-_-" nem ez volt a kérdésem.mi a faxért kell állandóan belekötni a másikba?
2010. júl. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!