Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon vissza fog kéreckedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon vissza fog kéreckedni?

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a barátom. Azt mondta azért mert már 2 hete nem érzi azt amit a legelején. De azért egy hete még le tudott feküdni velem. Na mindegy. Aztán rákérdeztem nála hogy megismerkedett valakivel?( csak mert hétvégén péntek-szombat-vasárnap a haverjaival bulizott) Azt mondta hogy ezt így nem mondaná de valami olyasmi. Azt is mondta hogy sajnálja és tudja hogy ez nekem biztosan rossz de ne legyünk rosszban azért. Mikor elbúcsúztunk megölelt. Ő kezdeményezte. De valójában úgy tűnt mintha el sem akarna ereszteni én húztam ki magam az ölelésből.

Anya és a barátaim szerint is tuti hogy meg fogja még ezt bánni és visszakönyörgi magát, mert azzal a másik csajjal biztosan nem komoly a dolog, főleg ha egy féléves kapcsolatot dobott érte. Csak ugye ahogy van egy idézet is " Az új játékmackó sokkal érdekesebbnek és jobbnak tűnik, de idővel rájövünk hogy a régi sokkal értékesebb." Csak hát ugye jól bepiált a csaj tette neki a szépet aztán ez így biztos tetszett neki. Ti mit gondoltok?? És még egy kérdés ha nem gond. Hogy lehet feldolgozni ha nagyon megviselt ez a szakítás??

18\L


2010. júl. 27. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nehéz ügy. az hogy nem érzi azt mint az elején teljesen természetes (nem tarthat örökké a fél lábon ugrálok hazáig állapot) csak ő ezt nem tudja. Lehet bulizott rájött hogy mennyi csajt kihagy téged pedig nem akar megcsalni. aztán majd rájön hogy a szerelmét kár elhagynia kalandokért.(de lehet akkor már késő lesz) szerintem. A szakításra pedig barátok barátnő, sok sírás zsepi ne szégyelld ilyenkor természetes és megkönnyebbülsz.

de azzal egy srácot se bánts meg hogy vele felejtesz...

még lehet időben rájön hogy hülye volt akkor visszamegy. hogy visszafogadod e az csak rajtad áll.

2010. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy csaj csinálta volna ezt velem akármilyen hosszú is a kapcsolat - lenne bennem annyi tartás h nem hagyom magam megvezetni - ez elég szemét dolog tőle - És ha ezekután visszafogadod - magadra vess ha ezt megismétli x éven belül.

Ez nekem úgy jön le hogy ő téged egyáltalán nem értékel.


Sok barátnőm volt - barátnőmnek is sok pasija - de most egymással úgy érezzük hogy másnak gondolati szinten sincs helye a kapcsolatunkban mert nagyon jól megvagyunk együtt.


Ez nekem abszurd


22F

2010. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

áhhh,hagyd a fenébe.Ha már fél év után unalmas lettél neki,akkor nincs is miről beszélni.18 éves vagy,akadhat olyan pasi még,akinek csak te kellesz és nem néz más nő után.Én tuti nem fogadnám vissza,ha egyszer megtette,akkor megteszi legközelebb is.Ha valaki szereti a párját,az nem tesz ilyet akkor sem,ha egyszerre 10 nő kapaszkodik a lábába.

21/L

2010. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!