Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál kivagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom belépve hagyta a levelézését és ott találtam pát levelet,ahol egy csajjal beszélgetett,flörtölt és próbálkozott nála,a barátom nem tudja ,hogy láttam.Mit tegyek,mondjam el neki,vagy várjam meg mi lesz?
2010. júl. 26. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
uhh ... szerintem kérd számon ... én biztos nem bírnám ki szó nélkül :S
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek,én is nehezen bírom,de akkor meg az lesz,hogy miért nézegetek a leveleibe....
2010. júl. 26. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz csak rá! Nehogy már neki álljon feljebb, hogy "kutakszol". Minek hagyta úgy, hogy meglásd... Kérd számon, beszéljétek meg, mert ha nem szeret vagy ellaposodott a kapcsolatotok, felesleges folytatni.
2010. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan sutyerák vagy, hogy nem bízol a barátodban annyira, hogy ne olvasd el a leveleit, és szemét módon belenyulkálsz, inkább lődd fejbe magad.
2010. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen nem bízom,és látod..... nem csalnak a megérzéseim
2010. júl. 26. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez volt nemrég :S Teljesen kiborultam.. Ráadásul egy olyan lánnyal flörtölgetett, akit én is jól ismerek. Sőt a barátnőm.. Bár én nem olvastam végig az üzeneteket (mert nem bírta a gyomrom), de elmondtam neki, hogy láttam. Megbeszéltük.. de azóta is nehezen tudom elfelejteni :S És azóta alig bízom már benne. :S
2010. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs bizalom akkor miért vagytok még együtt? ez kinek jó? Neked nem ahogy olvasom,és a barátodnak sem ha másnak udvarol...Akkor mi a gond?Szépen szét válnak útjaitok,és talán találsz olyan pasast akiben 100%-ban bízni fogsz...

Bizalom nélkül nem fog működni egy kapcsolat...

2010. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül tényleg nehéz..
2010. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mit "bizalom nélkül"-öztök?Miért kellene egy ilyen pasiban vakon bíznia?Mi alapja van itt a bizalomnak?Semmi.Unom már,hogy egyesek azért nyígnak állandóan,hogy jajj a párom nem bízik bennem.B*zd meg,persze hogy nem,amikor nincs rá oka,hogy bízzon.De aki papucs akar lenni,annak jó az ilyen is.

Kedves kérdező,az a minimum,hogy számon kéred ezért,de lehet,hogy ez már arra sem érdemes...

21/L

2010. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mit teszel, én egyet mondok csak: az legyen az utolsó, hogy elkezded rágni magad, és nehogy a végén még neked legyen lelkifurdalásod, mert bele néztél a leveleibe!

Neki van szégyellnivalója, nem neked! Így, ezt tudva, hogy más lánnyal kavargat, mi értelme van már a dolognak? Nem leszel már nyugodt, ha egyszer megtette, megteszi többször is. Szerintem hagyd! Lesz más, aki nem tesz veled ilyet. ezt úgy sem tudnád elfelejteni...és nem tudnál már felhőtlenül boldog lenni mellette. Lépj ki ebből a kapcsolatból.

2010. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!