Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne most tennem ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem ez ellen?

Figyelt kérdés

Oké,szóval itt a történet:

2éve amikor 7-es lettem lettek teljesen új osztálytársaim. Volt egy lány és még mindig ismerem.Néhány fiú,én is, le voltunk nyűgözve tőle mert hatalmasak voltak a mellei(és jól is nézett ki).Ennek szerintem ő is tudatában van. Az egész probléma ott kezdődött hogy pár hónappal később egy barátnője megkérdezett engem hogy tényleg e csak a mellei tetszenek nekem(mert akkor igen,azok tetszettek és hülye voltam) és felelőtlenül mondtam hogy igen aztán elment és minden bizonnyal kiszivárogtatta ezt. Az ezek utáni eseményekre nem igazán emlékszem csak annyira hogy megkérdezett hogy "miért vagy ilyen kanos" meg aztán párhéttel később,hát öhmm lefényképeztem a fenekét.Ez is kiderült és adott egy nagy pofont átküldtem a haveromnak ő nem kapott pedig megtartotta a képet(mivel hogy korábban átküldtem neki) bár vele sokkal jobb viszonyban van.

Aztán később nem tudom pontosan miért,de megint adott egy pofont azt hiszem mert megfogtam a ffenekét vagy rácsaptam. Azóta szrintem nagyon megutált bár néha kedves volt velem de mindig lekezelő és ha a közelben van mindig elbizonytalanadok a többi lánnyal mert ő olyan mint valami törzsfőnök és a többi lány őt követi és mindig attól tartok hogy ő úgy gondol rám mint valami pancserre.

Viszont anyám nagyon jó kapcsolatban van a családjval és az anyja is igen kedves hozzám bár még soa nem voltam náluk.

Szóval nem tudom mit kéne csinálnom,hamarosan megint találkozok vele de biztos vagyok hogy még mindig utál és nem merek bocsánatot kérni,bár egyzser erdei iskolában megbocsátott mindenért ami addig történt de ez szerintem semmit nem változtatott.


2010. júl. 26. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amkor találkoztok add magadat és ne a régi énedet add neki hanem mintha kicseréltek olna belülről :D
2010. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mondom hogy nem megy mert akaratlanul is eszembe jut a "múltam" vele. És egyébként jövő héten találkozunk(ha találkozunk egyáltalán) mert egy hétig leszek a balatonon a családjukkal
2010. júl. 26. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:
ja bocs kétszer említettem az átküldést
2010. júl. 26. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah hát az kicsit szivás :S :Dvan msn ed ?
2010. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van
2010. júl. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!