Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nagyon felkavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nagyon felkavar, amikor másik lánnyal látom, vagy másegyéb. Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Nem voltunk jelentősen sokáig, sőt!Maximum 3 hónapig jártam vele, de én iszonyatosan szerelmes voltam.

Én teljesen elvakultam. Aztán ennek ugye 3 hónap után vége lett, mert nem sok ideje volt rám, meg én nem is éreztem, hogy szeretett volna, aztán egy be is bizonyult.Ennek már egy hónapja, még mindig nem tetettem túl magam rajta, és az a legrosszabb, hogy nagyon zavar, amikor látom közösségi oldalakon, hogy kiknek igazol vissza, és elgondolkodom, vajon honnan ismerheti, és nagyon rossz. Aztán Face-en is, tetszik-ezi egy csomó lánynak a képeit, és...áh, iszonyatosan rossz ezt látni, és fogalmam sincs, hogy miért zavar még mindig...hogyan felejthetném el? Előre is köszi!


2010. júl. 26. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet csak én egy év után se tudom elfelejteni és ha meglátom minden előjön..de az a legjobb ha nem is nézegeted őt az oldalakon mert én is kombinálni szoktam ilyenkor és ha nem látod őt úgy talán könnyebb megfeledkezni róla.
2010. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szilvike95 ***** válasza:
Lehet h ez csak az én véleményem, de jobb az ha nem tudod... szóval ne is nézd h kit jelöl vissza, meg miket "like"-ol... én úgy tudtam "elfelejteni" egy srácot...mármint h én többet éreztem mint barátság, de a srác tudtam h nem, szóval 1 hónapig nem beszéltünk, nem kerestem, semmi, és amikor keresett akkor se reagáltam, és utána télleg csak barátként néztem rá.... hátha neked is beválik ;)
2010. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne nézegesd,ne keresgéld,ez mazochizmus! Önsanyargatás!

Tudom,h nehéz felejteni,én is ebben a cipőben járok! Pont egy hónapja hagyott el a barátom,fél év után! Azt hittem vége a világnak!

De sehol nem kerestem,ill sms-t azért írtam neki,mert hittem,még összejöhetünk!De jó nagy barom voltam és csak nekem fájt neki már nem! Éld az életed,fiatal vagy! Járj társaságba! Hagyd a francba azt a fiút,mert tisztán látszik,h ő már nem akar tőled semmit!

2010. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fülünyúl ***** válasza:
Írj nekem e-mailt, segítek elfelejteni őt. ;)
2010. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szakitás után egy honapig képtelen voltam bármi iet is teni de bekelet látnom hogy ezt kel tenem, myvipemet töröltem, facebookrol tiltotam, msn-röl töröltem , telefonbol töröltem, minden képét. és mindent ami rá emlékeztet, igyis rá gondolok de sokal jobban fájt amikor látam öt valahol pl neten vagy teloba és igy egy cseppet jobb, majd az idö mindent rendbe hoz
2010. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!