Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tennem hogy pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem hogy pasim legyen? Fiuk irjatok!

Figyelt kérdés

14 lány


kivülről idősebbnek is nézek k,szóval kivülről jól nézek ki és a stilusom is jó....


de belül talán gond van irjatok tanácsokat ,hogy hogyan kell bánni veletek ,ha azt akarom,hogy elhivjatok randizni, vagy stb... remélem értitek ...pasit akarok!!!!!!!!!!!!


2010. júl. 26. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem ne fusd le felesleges "a legyél titokzatos ..." köröket,egyszerűen add önmagad és előbb utóbb jön majd egy fiú,ne kelljen esetleg később csalódnia,hogy nem az vagy,akinek mutatod magad.De ha fel akarod gyorsítani a folyamatot,akkor próbálkozz te is,menj oda egy egy szimpatikusabb fiúhoz és kezdj vele beszélgetni,ismerd meg,aztán minden megy a már megszokott kerékvágásban.
2010. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10:32 te is az vagy, a pasid pedig pedofil. mielőtt beszólnál guglizz rá pls :)
2010. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

27L ha ugyanaz vagy aki az előző kérdésnél, akkor eléggé begyepesedett és elkeseredett szemléleted van.


Nem igaz hogy a pasiknak csak a külső számít. A legtöbb pasi aki csak kefélni akar valóban arra hajt. Vannak rendes srácok is, nekik a belső fontosabb. Hogy lehessen beszélgetni veled, vagy közös programokra elmenni. A lényeg hogy ne legyen egy nő passzív, és akkor jó társaság lesz, nem csak egy lyuk.


Jótanács: Ha a belsőd miatt aggódsz és komoly kapcsolatra vágysz, ne "pasit akarj", hanem egy személyt. Amíg nem vagy szerelmes, ne kavarj mindenkivel, mert később rib.... lesz belőled. Inkább csak ismerkedj, hogy milyen a választék.

Ha nem vagy az az érzelmes fajta, akkor meg menj csetelni vagy diszkóba, ott kevésbé igényes az átlag, tuti hogy rád mászik valaki.

2010. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom!!! Pasit akarok...:SS
2010. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

azért megnézném a lelki szegény barátodat aki 22 éves és 15 éves nője van...gratulálok.

Biztos a szüleid is örülnek nektek....

2010. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért vagy idős hozzá 17 évesen, mert megdugnád vagy ilyesmi terved lehet!

Egy 15 éves lehet kevésbb, nem biztos!

Ja ztán meg otthagynád!

15-22 , 99,99% hogy nem világ meg váltó szerelemből vagytok együtt! Valahogyan nehéz elképzelni, hogy 15-17 évesen magához illőt talál valaki! Nem ez a helyzet!

Aztán meg sírnak, hogy ő szerelmes volt! Azt hogy valaki dugni akar egyszerűbb felismerni! Ódákat zengeni a szerelemről! Előfordul, szinte normális is! 17-18 évesen is kiforróban vannak ezek az érzések! Még néha később is!

Nem 14 évsen kell találni valakit! 30 évesen el lehet kezdeni anggódni! Akár egy kicsivel előtt! Nyílván minél előbb annál tökéletesebb, de 14 évesen alig tudsz valamit a világról! Azt se tudod a szomszéd faluban, városban kik élnek! Így azt se árt tudni, hogy mire kellesz!

Mindent be lehet pótolni! Fiatalon inkább csak kiégnek!

14 évesen mit is szeretnél egy fiútol?

2010. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan jó csaj vagy amilyennek állítod magad akkor már rég nem 1-2 pasi hívott volna el randizni hanem több is :) lehet te szúrtad/szúrod el...
2010. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

igen talán fiatal vagyok,sőt...

és igen én szúrom el a dolgokat mert félek is meg igényes is vagyok e téren...szóval én leginkább arra szeretnék választ kapni hogyan kapjam meg azt a pasit aki hozzám talál...tudom erre ember a választ nem tudja....


csak...m1..nem lényeges...



eddigis köszi mindent...:*



jah hogy mit akarok a pasitól ..hát megértést,támaszt ha kell,szeretetet,...

tudom sok


ez van

2010. júl. 27. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!