Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tennem hogy pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem hogy pasim legyen? Fiuk irjatok!

Figyelt kérdés

14 lány


kivülről idősebbnek is nézek k,szóval kivülről jól nézek ki és a stilusom is jó....


de belül talán gond van irjatok tanácsokat ,hogy hogyan kell bánni veletek ,ha azt akarom,hogy elhivjatok randizni, vagy stb... remélem értitek ...pasit akarok!!!!!!!!!!!!


2010. júl. 26. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Dobj egy pm-et és elviszlek valahová ha jó leszel:P


17f

2010. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi értelme annak, amit írsz. A pasiknak a látvány kell. Ha ezt jól el tudod adni, bármikor lehet pasid. Kit érdekel mi van belül? Ugyanmár! A pasik úgy csajoznak, mint ahogy golfoznak. Lyukra mennek...

Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor pedig ők tanuljanak meg bánni veled. Legyen kicsit magasabban a mérce. Miért neked kell megfelelni a pasiknak?? L27

2010. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

10:09 egy kicsit idő vagy hozzá... -.-"


Kérdezőnek: Add önmagad, legyél egy kicsit titokzatos, ne beszélj túl sokat, és fontos hogy olyan srácot keress akivel van közös témád. :) És nagyon fontos: hiába írnak bármit is: NE JÖJJÉL ÖSSZE GYAKORIKÉRDÉSEKES VÁLASZOLÓVAL! :D *tapasztalat*

Sok sikert :)

2010. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10:11 megint csak az általánosítás...durvák ezek a lányok :D de hogyha mi általánosítunk fel vagytok háborodva...
2010. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

első vagyok


mi az h idős? 3 év nem a világvége, meg tele van az oldal olyan ribancokkal aki 15évesen 28 éves pasijuk van....

2010. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek...
2010. júl. 26. 10:17
 7/18 anonim ***** válasza:
10:15 Férjnél vagyok, szeretem, de NINCS kivétel! Minden pasit a szex mozgat! Mondd, hogy nem így van! L27
2010. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok:)

utolsó: igazad van, de kit nem?:)

2010. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 blanku ***** válasza:
10:17 azért nem mondanám hogy ribancok már bocs én is 15 vagyok és 22 éves a pasim.na akkor mi van csitulj már!bocs az off ért!
2010. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10:18 nem így van :) engem mondjuk nem. mondhatsz akármit, ez így van :D
2010. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!