Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a szerelmem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom,nagyon szerettem meg minden meg volt köztünk,egy hónapot jártunk,de megcsalt.Én ezt meg tudnám neki bocsátani,mert nagyon szeretem.

DE! Hogyan szerezhetném vissza? Nagyon fontos az életemben! Kérlek ne írjátok,hogy hagyjam,mert szeretem!

Hogyan tudnám visszaszerezni?

18/L


2010. júl. 26. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bolondsipkában és meztelenül odaállítasz elé. Ne is próbálj normálisnak látszani, mert őt és magadat is becsapnád vele.
2010. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer megcsalt akkor nem okoz neki gondot azse hogy többször is megcsaljon ha ezt akarod menny vissza hozzá de ha nem akkor keress mást van 1000 pasi 17/l
2010. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
dikk még te akarsz utána futni?akkor továbbra is csalni fog.
2010. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nem bánnál egy nyitott kapcsolatot, tehát semmiben nem akadályoznád.
2010. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs hogy majd te visszaszerzed.Majd ő szerez vissza téged ha akar.De ha mégis tenni akarsz vmit,akkor a legjobb ha beszélsz vele.Majd térj ki rá,mennyire jó volt mikor még eggyütt voltatok,mond el neki mit érzel,mond el neki szeretnéd újrakezdeni vele.Légy őszinte.
2010. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,mind hasznos volt számomra!

A baj csak az,hogy ő elég bunkón viselkedik velem.

2010. júl. 26. 01:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon,ennyi az egész.
2010. júl. 26. 01:21
 8/9 eliph ***** válasza:
ezt nemszabad hagyni...mostmár tudja hogy bármit csinál,megbocsátasz neki mert szereted.szakits vele,bármennyire is fáj,és ha szeret akkor jön,ha nemszeret akkor legalább a büszkeséged megmaradt!
2010. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így lesz :)
2010. aug. 8. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!