Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen belém szerelmes? :/

Figyelt kérdés

Jártam egy 15 éves sráccal.

Évek óta ismerjük egymást két hónap egy hetet jártam vele majd szakítottam.

Fél évig hajtott azt mondta nagyon szeret meg minden járjak vele.

Jó jártam vele aztán a távolság miatt szakítottam vele.

Lassan 8 hónapja azóta nem is találkoztunk csak most és megint szerelmet vallott..

Hogy nagyon szeret én voltam neki az első szerelme meg minden és,hogy nem tud elfelejteni...

Én már nem szeretem...

Mit tegyek???


2010. júl. 25. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű. mondd meg neki hogy te már nem szereted
2010. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy nagy hamburgert,hányj bele,rakj bele egy-két p*naszőrt+seggszőrt,várd meg míg beleharap és utána mondd el neki mi volt benne.Tuti nem fog szeretni.
2010. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fingj az orra alá, meg böfőgj és káromkodj sokat!

Azt biztos értékelni fogja!

:)

2010. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jaj istenem, pont ez votl velem is...

egy táborban találkoztam egy sráccal, aki 200kmre lakik tőlem, aztán a tábor után msnen fűzött hónapokig hogy én vagyok a csoda az életében meg stb...

aztán egyszer lejött 1 hétre, annyit fűzött h összejöttem vele, jártunk vagy másfél hónapot találkoztunk 4szer kb..

már akkor sem láttam semmi értelmét, és amíg "jártunk" full bunkó voltam vele, míg ő ott áradozott hogy mennyire boldog velem..

aztán direkt megcsaltam, hátha ez elég ok hogy kiábránduljon belőlem.. full paraszt lettem vele, már komoylan sajnáltam is, mert senkivel nem vagyok bunkó, de vele annyira flegma voltam hogy az kész.. aztán a vége az lett hogy már msnről is letöröltem, mert egyre jobban felidegesített hogy még mindig ott nyal,azután is hogy bunkóztam vele, meg minden..

aztán most vagy fél év után megint dumáltunk és már nem nyomult meg semmi, de mondta azért hogy még mindig szeret kicsit..

na az esti mese megvotl mára, a kérdésedre pedig a válasz, mondd neki msnen vagy bárhol hogy hagyjátok az egészet, a távolság miatt semmi rételme nicnsen, ha a szépszóra nem hallgat, válts bunkóra, egyrészt jobban megérti, másrészt lehet ki is ábrándul kiscit hogy hirtelen milyen paraszt lettél.. vagy ha semmi nem hazsnál, se szó, se bazséd tiltsd és töröld le mindenhonnan.. 2 hét és a nevét is elfelejted...;)

2010. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bunkózok vele,de azért nem ilyen durván.

Amikor elmentem bulizni ő is ott volt,de nem is érdekelt egy másik pasival voltam egész este (igaz csak a haverom)de ő ezt nem tudta..

Aztán azzal akarta vissza adni,hogy az egyik bnőmmel akart össze jönni(egy csók volt).

Tegnap meg azt mondta h tudja h én is érzek még valamit,mert látta az arckifejezésem amikor megcsókolta azt a lányt(14).

Jah amikor sötét volt és nem is látta h én ott vagyok...

Csak ezzel akar mentegetőzni.

2010. júl. 26. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Gyerekes vagy!

Sőt gyerek is vagy!

Miért alázod így meg hogy más pasival vagy mikor eggyütt mentek bulizni?!

Mond meg neki hogy nem akarsz tőle semmit, ne lerázni próbáld!

28F

2010. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Félreértelmezetm!

Bocs!

Szóval nem eggyütt menetetek bulizni!

Akkor is inkább mond meg neki!

2010. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már megmondtam neki nem tehetek róla ha nem érti meg.

És nem vagyok gyerekes!!!

Ő az,mert nem érti meg,hogy nem szerettem.

2010. júl. 26. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:

az ilyenekkel akkor meg már egyszerűen nem kell törődni..:D

(az vagyok, aki azt a hosszút írtam am)

tényleg gyerekes hogy "vissza akarta adni" hát hadd adja, most ez téged hol érdekel? azzal smároljon akivel akar..:D

egyszerűen világosan mondd meg neki hoyg szálljon le rólad.. ha ez sem segít már, akkor meg egyszerűen ne vegyél róla tudomást. Ha úgysem lakik olyna közel akkor nem is kell olyan gyakran összefutnod vele..

2010. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jaja !!!

És köszönöm mindenkinek a segítséget:D

Lassan kezd leállni rólam bár még mindig szeret,de nem mutatja ki csak mondja...

Köszönöm mindenkinek!!!

16/L

2010. júl. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!