Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

van egy barátom 8 hónapja vagyunk együtt. Mostanába elég sokat veszekszünk de mindig kibékülünk.

Ma az volt h nem jött átt hozzám az idő miatt, amit meg is érettem. azt mondta h iylen időbe nem mozdul ki. aztán mondtam neki h ha tud jöjön fel msnre egésznap vártam semmi. aztán este felhívtam h miért nem jött fel? mondta mert nem köti le. mondtam neki h jöjön fel rejtve csak velem beszéljen mondta h nincs kedve, mondom oks. aztán mondta h ma volt pesten cipőt venni. persze pestre eltud menni ami olyan 1 óra busszal átt hozzám meg nem ami 5 perc..:/ aztán megkérdeztem tőle ő meg mondta h ne idegesítsem.. aztán kinyomta a telot hívom megint kinyomta..:S nem tudom hogy most mivan..?! sztem tök jogosan kérdeztem tőle h miért ment be mikor azt mondta egésznap ki se fog mozdulni otthonrol..:/ aztán kérdeztem h holnap azért áttjön mondta h nembiztos ha ilyen vagyok vele..:/ meg olyan csunyán beszélt velem..! abba se vagyok biztos h egyedül volt bent pesten.. lehet vmi csajjal..(bár ez nem biztos):S de akkoris hozzám nem jön átt oda az idő miatt pestre meg bemegy ugy h én egésznap rá várok msn en?? szerintetek most mit kéen tennem? miért csinálta ezt??


2010. júl. 25. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egész nap egymás nyakában lógni. El kell fogadni, hogy mást is jó csinálni.
2010. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 StephanieXx ***** válasza:

Ne hisztizz neki.

Ha fontos vagy neki,akkro keresni fog.Ha nem,akkor...tudod mi a helyzet:)

Ne akard,hogy állandóan Veled foglalkozzon:)

2010. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyad,ha igazán szeret akkor keresni fog, igen!!!ha meg ilyen bunko veled akkor legyél teis az...

ja és hagyd egy kicsit élni,ugyis keresi fog ha valami hiánya van

2010. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az már kiderült számodra,hogy nem vagy elég fontos Neki.Ha az lennél,akkor kulturáltan beszélt volna Veled,és alig várta volna,hogy legalább msn-en válthassatok pár szót.Szerintem légy büszke,és válj meg tőle TE,mert ebből úgyis lapát lesz előbb-utóbb.Nem azért mondom ezt,mert egész nap,és minden nap egymáson kell lógni,hanem azért mondom,mert látszik Rajta,hogy abszolút nem tisztel Téged,és egy pár sz@r cipő,meg a függetlensége fontosabb Neki Nálad.
2010. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem a barátod egy seeeeggfej:) márnemazé' de legalább annyit mondhatott volna hogy mit miért..
2010. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a váalszokat..:)

hát nem akarom elhagyni mert tudom h szeret engem. és énis őt..:/

2010. júl. 25. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!