Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptál már nyilvánosan pofont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptál már nyilvánosan pofont?

Figyelt kérdés
Délelőtt kaptam barátnőmtől egy pofont egy parkban és azt sem tudtam hogy takarjam az arcomat, mert éreztem, rendesen piros lett a keze helye. Jártál már így?
2010. júl. 25. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem szerencsére.
2010. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 StephanieXx ***** válasza:
95%

Uh..miért?


Én nem kaptam.Szakítás lenne egyből.

2010. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
uff én többet is. benyúltam hátulról egyik csajnak mert a haverom mondta h úgyse merem
2010. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Kapni nem kaptam de adtam mar.
2010. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Jah és fogtam is már meg kezet mielőtt célba érne, ha tudtam, hogy nem érdemlem meg.
2010. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már kaptam. 1 napig ott maradt a tenyere nyoma az arcomon. Állítólag azt mondta neki a barátnője, hogy látta ahogy megcsalom. Azért vicces, mert semmilyen más csajjal nem is voltam akkor.
2010. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is pofoztam fel már egy srácot a megye legnépszerűbb discoja előtt. :D szinte én szégyelltem magam utána. Na a srác meg... utána jól leosztott, mikor kettesben voltunk. De hát nem kéne félrek*rni...
2010. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Az én válaszom nem a Szerelem kategóriába való, bocs, hogy itt osztom meg, de kaptam, véletlenül :D. 10-11 éves lehettem, és apukámmal ökörködtünk a zsámbéki kiránduláson, eljátszotta, hogy nagyon mérges valamiért, és akart adni egy műpofont (máskor is játszottunk Bud Spencer-Terence Hill jellegű álverekedést, pont az állcsúcsnál megálló ököllel, közben persze a csattanás hangját imitálva), na és én ezúttal eltoltam a mozdulatot és rossz felé lendültem, pont a tenyere irányába, amiből egy bitang nagy füles lett, visszhangzott a tér, mindenki odafordult. Fájt, de a röhögéstől alig éreztem, ő meg nem győzött bocsánatot kérni, de közben kétrét görnyedt ő is :). Egyik legvidámabb közös emlékünk a zsámbéki nagy pofon :D
2010. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen én kaptam korábban az előző páromtól. Rendezvényen, több száz ember előtt egy félreértés miatt ... Később kiderült, hogy teljesen ártatlan voltam de akkor már mindegy volt. Soha nem fogom elfelejteni.
2010. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Még nem kaptam.
2010. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!