Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adtál már vagy (indokolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtál már vagy (indokolt esetben) adnál egy srácnak olyan pofont mint Szandra?

Figyelt kérdés
Tegnap az Éden Hotelben Szandra hatalmas pofont adott Kristófnak, akinek rendesen piros lett az arca. Te is megtennéd vagy megtetted már egy pasival, hogy ilyen csattanós pofont nyomtál le neki?
2011. máj. 19. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha megcsalna, és még csak megbánást sem látnék rajta. Vagy ha megütne különösebb ok nélkül. Akkor visszaadnám kamatostól.
2011. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Minek nézel ilyen szenny műsorokat?
2011. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamóca. ***** válasza:
lövésem sincs ki az a szandra, de adtam már olyan pofont pasinak hogy két óra mulva is látszott a helye...egyszer.
2011. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszer kevertem le egy jókora pofont egy srácnak, de meg is érdemelte. Mert akkoriban én voltam a barátnője elvileg, de közben elkezdett randizni az egyik szobatársammal is, de ők nem ismerték egymást. Egy este mikor beszélgettem a csajjal akkor derült ki, hogy akiről mindennap áradozunk, hogy milyen jó fej pasi stb... ugyan az a személy.

Mikor találkoztam a "barátommal" akkor lekevertem egy jókora pofont neki. A csaj utána meg kiosztotta mindenki előtt XD

A srác azóta sem jön a koli felé ahol lakunk! :D

2011. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nahát szamóca ilyen kis agresszív vagy?:)
2011. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca. ***** válasza:

alapvetően csak szórakozásból agresszívkodom.

az a pofon viszont senkinek nem volt vicces, de megérdemelte :)

2011. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szandra? ki az?
2011. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Adtam :D Le is zsibbadt a feje tőle :D Sztem nincs oly ok ami miatt ennyire meglehetne alázni egy nőt ahogy azt tegnap láttuk.
2011. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki leírná, hogy mi történt abban az adásban? Egy pofon, főleg, ha csattanós, nem ok nélkül születik.
2011. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem messze volt ez a "hatalmas pofon"-tól. Kristófnak legfeljebb a méregtől volt piros az arca, bár én nem nagyon láttam, hogy piros lett volna.
2011. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!