Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészítenek a veszekedések!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészítenek a veszekedések! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 16éves lány vagyok. A barátom 17. nagyon sokat veszekszünk,hol azért mert féltékeny vagyok,hol azért mert megbánt valami hülyeséggel,vagy szimplán sz*rul esik valami. Amikor próbálom normálisan megbeszélni vele,akkor állandóan felkapja a vizet és lelép. Megigértettem vele,hogy ilyenkor ne lépjen le,hanem normál emberek módjára beszéljük meg,de megint ugyan ez lett,összevesztünk,lelépett és nekem kell könyörögni neki. A vita tárgya ma az volt,hogy 1hónapja járunk és eddig senkinek nem mutatott be,se haverjainak,se szüleinek. Igaz elég távol lakunk,de azért szerintem 1 hónap az 1 hónap. Én már jópár barátomnak bemutattam. Mostis ő kapta fel a vizet,és ő lépett le.

Valószínűleg megint nekem kell majd könyörögni neki..

Kezd elegem lenni ebből,nemtudom mit csináljak.

Szerintetek?

Szerintetek?


2010. júl. 25. 14:37
 1/5 A kérdező kommentje:

- szerintetek


bocsi csak idegességemben 2x gépeltem be(:

2010. júl. 25. 14:37
 2/5 anonim ***** válasza:
mit csinálj? egészen egyszerű, lépj ki a kapcsolatból. Ő bánt meg és még te könyörögsz neki? ugyan kislány... legyen benned tartás. Küld el a fenébe ha ilyen, csak magadat szenveszteled miatta, tök feleslegesen.
2010. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj drága ha még csak egy hónapja vagytok együtt és már ennyit veszekedtek akkor ez nem fog működni. Addig szakítsatok amíg nem szokjátok meg egymást nagyon mert utána már nehéz lesz, vagy pedig próbáljon meg a barátod változni. Nálunk ugyanez ment de mi másfél évig bírtuk és mivel sokáig voltunk együtt nagyon nehéz volt elválni. szóval azt ajánlom hogy minnél hamarabb hagyd ott mert később nehéz lesz
2010. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbálom megváltoztatni.

Állandóan mondom neki,hogy ha valami baj van ne lépjen le és ne kapja fel a vizet,hanem beszéljük meg.

Kb két hete volt egy nagyobb cirkusz,akkor az volt a baj,hogy veszekedtünk,mert féltékeny voltam(teljesen jogosan mivel egy csaj azt írta neki kommentbe hogy : szeretlek ) és megsértődött,akkor elegem lett és a fejéhez vágtam,hogy mekkora bunkó és hogy ha ilyen akkor forduljon fel. Na ezen "berágott" és ki akart dobni,mert hogy ha ilyeneket mondok neki akkor kiszeret belőlem stb.

Ismétlem,akkoris én könyörögtem neki,hogy fogadjon vissza,tudom hülye vagyok,de szerelmes vagyok.

Nagy kegyesen visszafogadott,és mikor kérdeztem,hogy szeret-e még,akkor annyit mondott,hogy már nem úgy mint régen. A veszekedések miatt.

Én tényleg szeretem,és nem akarom elhagyni,de amint mondtátok ésszerűbb lenne..:(

2010. júl. 25. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd ki egyszerűen, hogy ha legközelebb lelép, vissza se jöjjön.
2010. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!