Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne érezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezze azt hogy "megfojtom"? A pasimmal minden nap együtt alszunk, ő dolgozik én suliba járok.

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon bunkó volt velem, még soha nem láttam ilyennek, ahol találkoztunk úgy csinált mintha meg se ismerne, aztán meg osztott: azt mondta, hogy egyedül akar aludni, meg nem akar velem beszélgetni, mert elege van mindenből, mindenkiből, hagyjam békén.Mert hogy túl sokat vagyunk együtt, állandóan rajta lógok.A hétvégéket is együtt töltjük... 10év a korkülönbség köztünk és 8hónapja járunk. :S
2008. nov. 21. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
10 év az sok... persze, 100-ból egyszer bejön, de ott a maradék 99...
2008. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó én megpróbálok mindent,mert szeretem! Ezért volt a kérdés,hogy mit csináljak!
2008. nov. 21. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
adj neki időt. egy hétig ne hívd, hagyd hogy lenyugodjon.....ha szeret akkor ezek után hívni fog. remélem segítettem valamicskét
2008. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tade ***** válasza:
100%
SZia. En 24 vagyok o 34 mi is egyutt elunk csak mi mar 5 eve egyutt vagyunk, csak nalunk ez a problema pont forditva van. O folyton velem akar lenni, folyton olel, csokol barhol legyunk, ami nem baj, de neha sok. En szeretem ot, d eneha szeretk egydul lenni, olvasni, egy napra egyedul lenni, elmenni setalni vagy vasarolni. ILyenkor szerencsere o kapcsol es bekenhagy. O is eleinte aggodott, hogy mar biztos nem szeretem, hogy valaki massal vagyok, stb, de megmagyaraztam neki, hogy szuksegem van levegore, a szabadsagomra, arra hogy par orara egyedul legyek, es a sajat hobbimnak (olvasas, festet) adjam at magam. Bar meg soha nem bukoztam ugy a parommal ezugyben, mint a te baratod. Ne aggodj, nem benned van a hiba,hagyd, hogy legyen egyedul, hogy kiszorakozza magat. Meglatod ha szeret ugysem fogja sokaig birni nelkuled :D
2008. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2008. nov. 21. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!