Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de mintha féltékennyé akarna tenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmet nagyon szeretem.De mintha féltékennyé akarna tenni.

A Telefonjába más fiuval van háttérképnek. Velem még 1x sem fotózkodott, vele már nagyon sokszor. Kb 1 hete ismeri.

Már ajándékot is adott neki. Nekem nem.

Barátnőm aztmondja, nemfog elhagyni senkiért, meg hogy szeret.

Mit csináljak ebbe a helyzetbe?

17/F.


2010. júl. 25. 03:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ti mennyi ideje jártok?

Csak mert ha régóta akkor lehet, hogy valami miatt - talán többet akarja hogy törődj vele - féltékennyé akar tenni.

Ha friss a dolog, akkor én nem húznám sokáig, mert eléggé úgy fest, hogy nem érdekled.

Ja, talán Te is megpróbálhatod őt féltékennyé tenni, de ettől nagyon el is mérgesedhet a helyzet, ha nincs hozzá humorérzéketek.

2010. júl. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lassan 2 hónapja vagyunk 1üt.

Múltkor Őis féltékeny volt, mert 2x találkoztam barátnőjével. Lehet vissza szeretne vágni.

De most átgondolva, szerintem igazat mondtál, hogy azért csinálja, hogy többet foglalkozzak vele. Köszönöm :)

2010. júl. 25. 03:45
 3/6 Mr. Joe válasza:

igaza van foglalkozz vele többet ha neked megér enyit


de ha nem akk hagyd ott és keress mást ne veled szórakozzon

2010. júl. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én foglalkozom vele rendesen. De lehet, hogy neki ez nem elég.

Életemet adnám érte, nemfogom otthagyni.

2010. júl. 25. 05:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább az őszinteségre és a bizalomra szavazok, mint erre a kölcsönös féltékenykedősdire.
2010. júl. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szó sincs kölcsönös féltékenykedésről. Ez csak ez "gondolat" volt.
2010. júl. 25. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!