Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

az exem volt nekem az igazi, másfél évig voltunk együtt, aztán vége lett, mert a távolság, hogy elköltözött meg aztán jött másik csaj...

9 hónapig ember sem voltam utána, csak sírtam, aztán összejöttem egy sráccal de mikor megcsókoltam az előző barátomra gondoltam, mikor hozzábújtam az exemre gondoltam...

szinte minden éjjel a volt pasimmal álmodom :(

lassan már 2 éve hogy vége lett a kapcsinknak de én még mindig szeretem, mikor lesz ennek vége?

Így tönkreteszem az életem meg a srácét is, de szakítottam vele mert elmondtam neki az igazat, nem akartam bántani

de én mikor leszek megint önmagam? járok el haverokkal nem itthon ülök, de folyton az exemre vágyom :(

egy 20 éves lány


2010. júl. 24. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel, menj el hozzá... ahogy akarod...
2010. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tartjátok még a kapcsolatot? Beszéltek néha? Mert ha igen, akkor ezen nagyon gyorsan változtass! Egyáltalán ne tartsd vele a kapcsolatot. Meg ismerkedj másokkal....talán beleszeretsz valakibe...eyg iylenre cak egy IGAZI új szerelem lehet a gyógyír....Lehet, hogy úgy érzed most, hogy nem menne, de biztos vagyok benne, ha találnál olyat akit tényleg tudsz szeretni, akkor elfelejtenéd az exed....úgyhogy keresgélj:) és a kapcsolatot szakítsd meg az exbarátoddal!!!!
2010. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
terhes :S anyám ez aztán értelmes válasz -.-'
2010. júl. 24. 17:44
 4/11 A kérdező kommentje:

tartjuk a kapcsolatot, és talán azért sem megy ez a lezárás nekem

meg mindig elolvadok tőle ha rámnéz és azt mondja hogy majd egyszer talán újra együtt leszünk és hogy reméli hogy tudom hogy nekem mindig is több esélyem lesz nála mint akárki másnak...

:(

2010. júl. 24. 17:46
 5/11 anonim ***** válasza:

17:43 vagyok...



Na látod, ezért nem megy hogy elfelejtsd! Szakítsd meg vele a kapcsolatot! Akármilyen nehéz lesz, ne beszéljetek egyáltalán!!!! Enélkül várhatod, hogy elfelejted....

2010. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor 18 évesen összejöttem a barátommal, nekem is egy évbe telt a szakítás után, hogy túl tegyem magam rajta. Addig pokol volt. És azután tényleg az új szerelem tudta velem elfeledtetni, de teljesen. Neked is erre kellene koncentrálnod. Lehet, hogy tudat alatt még mindig azon agyalsz, hogy hogyan tudnál kibékülni vele, de ez csak meghosszabbítja a szenvedésed, ráadásul elvonja a figyelmedet és az energiádat egy esetleges új kapcsolatról.
2010. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira össze akarna jönni veled újból, akkor meg is tenné és már rég együtt lennétek megint. Ha valamit nagyon akar az ember, azért mindent megtesz. Szerintem ezeket csak úgy mondja....
2010. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy új kapcsolat elfelejtett veled mindet :D
2010. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az igazit nem lehet elfelejteni még egy másikkal sem=(
2010. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

volt már azóta pasim és szerettem is de nem úgy mint őt, nem annyira...

sokszor úgy érzem hogy már senkit nem fogok úgy szeretni mint akkor őt, tudom hogy nem adok esélyt magamnak, de egyszerűen nem megy, próbáltam mással de nekem akkor is csak ő járt a fejemben...

lehet megőrültem? :S

2010. júl. 24. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!