Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízhatok benne? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok benne? Szerintetek létezik tökéletes?

Figyelt kérdés
6 napja ismerkedtem meg egy lánnyal és minden egyezik köztünk teljesen tökéletes , szép, rendes, aranyos minden egyben , de mivel 60 kilóméterre lakik még életemben nem láttam, megbízhatok benne ? Szerintetek létezik a tökéletes? nekem furcsa hogy ennyire pont jó :S
2010. júl. 24. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, 60 km az semmi:) simán megoldható, van busz gondolom....Találkozzatok egy idő után, és ha mindketten úgy látjátok, akkor vágjatok bele a kapcsolatba:) és örülj , hogy találtál egy ilyen lányt:)
2010. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Csak annyira furcsa: DD
2010. júl. 24. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen manapság már gyanakvásra ad okot ha találsz egy ilyet. Szerintem egy darabig ne bízz benne teljesen, távkapcsolatnál főleg előfordulhatnak dolgok. Sokszor egy magát rendesnek előadó lányról is derülnek ki mocskos dolgok később. Remélem hogy a 60km nem lesz gond.
2010. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát én nem akarlak elkeseríteni, de velem is ugyan ez volt..

szép, aranyos, kedves, mindenünk ugyanolyan, mindketten ugyanazt szeretjük.

a távolság se volt sok.

De aztán félre ment.

2010. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem a csaj miatt aggódok hanem hogy valaki más .. nem az akinek ki adja magát.. értitek :S
2010. júl. 24. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:

hát tökéletes nem létezik. nálam is az volt hogy milyen aranyos bla bla és rájön az ember idő után hogy azért benne is lakozik ám rossz.....

19/L*

2010. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Találkozgassatok, és kiderül.
2010. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És manapság az ilyen átverések , hogy másnak adja ki magát még mindig divat?:S Tesóm szívta meg egyszer így.. :S még 5-6 éve
2010. júl. 24. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes ember nem létezik, csak olyan ember aki a számodra tökéletes. Tolerálni kell egymás hibáit:)

Am. szerintem is vigyázni kell az ilyen netes ismeretségekkel, fenntartással kell kezelni mindet.

2010. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rossz hogy nem tudok kibontakozni.. most nekem kéne elutazni PESTRE elég necces dolog:S
2010. júl. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!