Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érzek. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek. Most akkor mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

16/L vagyok... nyár elején voltam egy buliban bnőmmel,ahova egy 20 éves pasi hívott meg minket, és a pasi célozgatott az este...

mikor következőnek találkoztunk, meg utána, utána akkor is ez ment....

Minap volt sütögetés egyebek, tábortűz meg minden és akkor is mellém ült, átölelt meg ilyesmik ....

amikor nem vagyok vele, hiányzik,és mindig azon gondolkozok, h mi is van köztünk, amikor vele vagyok az úgy jó, de sokszor bnőmmel is szórakozik, igaz nem annyira, de zavar ....

Bnőm mindig azt mondja járjunk meg ilyenek, de egy medencézésnél a bnőm bátyával beszélgetve épp azt mondta, h bnőm 20 éves ismerősei nem fognak nyomulni bnőmre, mert nekik csak "az" kéne, és ő nem adná meg nekik.....

és akkor most ő is csak azt akarja tőlem? :/


2010. júl. 24. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak azt akarja, ezt ennyiből mi nem tudjuk megmondani.
2010. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszíí ... hát végülis én is úgy látom csak ez így meg volt bennem ... de amúgy úgy érzem h szeretem :)
2010. júl. 24. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak hirtelen fellángolás. Próbáld ki, hogy nem hagyod egy ideig, hogy ölelgessen :) Meglátjuk mit lép..
2010. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszí a tippet, megpróbálom ;)
2010. júl. 26. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
tedd probara a fiut, tudod a fiuknak addig erdekes erzelem nelkul egy no amig nem kapta meg:)regi de bolcs meglatas sztem, minnel kesobb vagy meg neki annal jobban az ujjaid kore tudod csavarni, nem kell egybol hanyatt dolni ...hagy erezze hogy o a ferfi:D
2010. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!