Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki tőbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki tőbet érzek mint barátságotde? Mostmeg meszivan tőlem mer elment nyaralni.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csinos csajjal jó barátok lettűnk sokat, találkozgatunk elégé jól megismertem, mer ez nálam fontos, hogy tudjak róla mindent meg akartam mondani neki, mit érzek iránta, de nem volt rá időm, mert elment nyaralni 2 hétre igaz hogy csak 3 napja ment el

De nagyon hiányzik.

és minden percbe csak rátudok gondolni másra nem őszzavar, hogy mondjam, meg neki mit akarok tőle (várjam, meg míg hazajön vagy telefonon) vagy menyek el hozzá, ahol nyaral, mert kérdeztem milyen messzi megy csak annyit mondott autóva biztos odaérné 1 orra alatt meg odatalálnák ezzel mire célzott? Írjatok valami hasznos tanácsot fontos lene.

És ha megkérdezi neme, eljönnék hozzá akkor már, lehet esélyem nála?



2008. júl. 18. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nah ha elmesz hozza, viszel neki valamit ( pl virag avgy megjobb ha van valami amit imad legyen az egy csoki vagy akarmi akkor azt ) es elmondod neki, h most azert jottel utanna mert mar nem birod nelkule akkor valoszinuleg osszejon veled ha meg nem akkor hulye de nem hinnem, hogy az, ha ennyire odavagy erte ! :D
2008. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sztem ha a csaj azt mondta neked h menj el + h 1 óra alatt simán oda érsz kocsival akko mire vársz menj el ne hadd h elfusson :D és az ajándék ténleg jó ötlet én is szeretem ha a párom vmi ajándékkal kedveskedik nekem :P az érzéseidről öszintén beszélj vele. sok sikert;)
2008. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem..menny el ahol nyaral mert ha bejöttök egymásnak akkor kezdeményezz te=)és sztem simán fognak menni a dolgok
2008. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!