Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel van a baj? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel van a baj? A páromnak nem lehet semmit mondani mert makacs.

Figyelt kérdés
A párom nem figyel rám eléggé,elmegy valahova és egész este egy sms-t sem küld:( van hogy egy nap egyszer hív fel akkor is röviden.Úgy érzem nem kíváncsi sokszor rám.Ma számon kértem, és neki állt feljebb, nekem kell bocsánatot kérni,mert várja,és még nem is veszi fel ha hívom.MENYASSZONYA is vagyok:( én 24L Ő meg 29.
2010. júl. 24. 14:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
mint zorró belső zsebe.. bocsi a hibáért. másik az ha együtt vagyunk nálam akkor nincs baj , csak mikor hazamegy és van köztünk 180km.erre értettem az első mondatot.bocs a pontosításért
2010. júl. 24. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!