Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel van a baj? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel van a baj? A páromnak nem lehet semmit mondani mert makacs.

Figyelt kérdés
A párom nem figyel rám eléggé,elmegy valahova és egész este egy sms-t sem küld:( van hogy egy nap egyszer hív fel akkor is röviden.Úgy érzem nem kíváncsi sokszor rám.Ma számon kértem, és neki állt feljebb, nekem kell bocsánatot kérni,mert várja,és még nem is veszi fel ha hívom.MENYASSZONYA is vagyok:( én 24L Ő meg 29.
2010. júl. 24. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És te egy ilyen emberhez akarsz hozzámenni?
2010. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyébként lehet csak hogy megvan ilyedve ettől az egésztől hogy elkötelezi magát egy valaki melett. De nem tom lehetséges hogy ezért

első voltam.

2010. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Bocs hogy ezt mondom de 1. Ne akaszkodj rá

2.Lehet hogy kezdesz unalmas és közömbös lenni számára

2010. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:'( lehet
2010. júl. 24. 14:34
 5/11 A kérdező kommentje:
nem hívom 50-szer max 2 szer de nem veszi fel.és visszahív 8h után.és ha írok egy smst NAOI 1 SZER akkor sincs válasz.
2010. júl. 24. 14:35
 6/11 anonim ***** válasza:

cső!,utolsó

és ez miért velem akarod megbeszélni?vele nem könnyebb?

2010. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem, mert nem veszi fel:'( és már félnék mégegyszer megcsörgetni:'( pedig eddig még úgy van hogy jegyesek vagyunk, de már nem tudok semmit:'(
2010. júl. 24. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Kicsit zavarosan írsz ám, és így nehéz válaszolni. Mióta vagytok együtt? Együtt is éltek? Ha nem, akkor hányszor találkoztok egy héten?


Lehet, hogy beszélnetek kellene arról, hogy melyikőtöknek milyen gyakori kapcsolattartásra lenne igénye.


Én nem hiszem, hogy ha egy este elmegy valahová a párod külön programra, akkor feltétlen sms-t kellene küldenie. Legalább több mesélnivalója lesz, ha mondjuk másnap találkoztok. Azt sem hiszem, hogy egy nap nem lenne elég egyszer beszélni telefonon. Jó lenne, ha írnál választ a fenti kérdéseimre.

2010. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj, ha egy nap csak egyszer hív fel. Most milyen lenne már, ha 2 óránként a telefonon csüngenétek? Lehet még meg is unnád. Az meg akármiért lehet, hogy nem veszi fel. Lehet rezgőn van, és hangos a zene vagy akármi. Vagy bent hagyta a táskáját, amiben a teló van, ő meg kiment sörözni vagy sétálni vagy ilyesmi. Vagy hát én ezt nem értem, hogy miért kell neki sms-t írnia, ha elmegy valahová?

Ha jegyesek vagytok akkor igaz hogy az lenne a természetes szerintem, hogy minden nap beszéltek. De a minőség a lényeg, nem a mennyiség. Azt is nézd, milyen, amikor veled van.

2010. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
együtt lakunk igen.szeretjük egymást semmi gond nincs köztünk. amúgy a telefonhívást meg az smst azért vártam el, mert gondjaim voltak itthon és szerettem volna ha jobban együtt érez velem.de mindent leszar.csak menjen a haverjával fürödni meg mittomén.vannak sokkal figyelmesebb pasik is, nem is egy.már most ezen forgok, nem kínlódok én. itt nem a szimpla sms a baj hanem hogy úgy teljesen leszar, ami nem egy jegyespárhoz való.én nem mehetek magamba sehova bulizni, mert az nem menyasszonyhoz való viselkedés, és ha nincs velem a lakásomba, akkor este8után senki nem jöjjön, mert az már este és nem menyasszonyhoz való.de ő megteheti hogy eltünik másfél napra se puszi se pá nélkül nem vagyok én olyan sötét azért mert zorro belső zsebe könyörgöm:S
2010. júl. 24. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!