Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit? A többi lent

Figyelt kérdés
Két hete felvettem egy lányt msn-re, a címét a myvip randiról szereztem meg. Csak kíváncsiságból volt fent elvileg, de a megismerkedésünk előtt nemsokkal szakított a barátjával. Amikor dumáltunk akkor nagyon jókat beszélgettünk, vegyes témákról, és nagyon szimpatikusnak tartom őt, és őis szóvá ejtette, hogy nagyon jófej vagyok. A kb.: 2 hét alatt sokszor írtam rá én először, de őis irt rám kezdeményezésképp. De az utóbbi pár napba én írtam rá, és tegnap is, meg ma is kíváncsi voltam rá, hogy ír-e, de nem tette. Ezek szerint ha ő sose kezdeményez, akkor nem jövök be neki, vagy lehet, hogy bejövök, csak őis arra vár, hogy írjak? Nemtudom mi legyen, mert nagyon megkedveltem a lányt :)
2010. júl. 23. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem mindig kezdeményezek msn-en, ha azzal beszélgetek, aki tetszik nekem. :D Tehát szerintem az, hogy nem ír rád, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem jössz be neki. Írogass neki továbbra is, majd a válaszaiból tudsz arra következtetni, hogy tetszel-e neki, vagy sem. :)
2010. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ő is ír rád néha, akkor biztos nem vagy neki közönbös...:) én azt ajánlom néha várj mondjuk 20 percet ha feljön vagy t mész fel..ha nem ír rád, akkor írj te.....és ha gördülékenyek a beszélgetések, van téma akkor csak beszéljetek, krüljetk egyre közelebb egymáshoz...ha már jó ideje beszéltek akkor, kérj randit tőle, találkozzatok....és minden megy magától ha igent mond:) sok sikert!
2010. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha azt mondta h jófej v akk biztos kedvel cs nem akar nyomulni, én sem szeretek pasikra ráírogatni. lehet h várja h ráírj cs azt hiszi h érdekesebb lányt ismertél meg v ijesmi, d sztem mondjad neki h nyugodtan rád írhatna, mert örülnél neki meg jól esni stb.

egy másik megközelítésből: nem akarlak elkeseríteni, de lehet h másokkal is ismerkedik.

19L

2010. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmit sem érez irántad
2010. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem olvasunk senki gondolatába max a sajátunkéba
2010. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1: másokkal is ismerkedik

2: taktikázik és elérhetetlennek akar tűnni

3: Nem szeret ráírni senkire, hanem alapból elvárja, hogy mindig más kezdeményezzen.

4: nem tetszel neki

5: tetszel neki

6: rólad ábrándozik minden este és veled álmodik

7: másról ábrándozik, veled csak msn.

8: várja, hogy lépj vmit vmerre.

9: önbizalomhiány + kishitűség( azt hiszi ő úgy sem tetszik senkinek pláne szakítás után.

10: azt hiszi barátkozol

11: ő barátkozik veled többet nem akar tőled

12: simán csak unaloműző vagy

13: elfoglalt pl közben eszik, iszik, nézi a tv-t, beszél telefonon...stb

14: elmélete van: Nő sose kezdeményez az a fiú dolga


Még sorolhatnám a végtelenségig, szóval azt egyértelműen kijelenteni, hogy nem tetszel, nem érez irántad semmit vagy hogy tetszel és pislákolnak az érzelmek a kis lelkében elég nehéz megmondani ezt csak 100% ő tudja.

2010. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még zsenge fiatal koromban hajtottam egy lányt, de keményen

a lány hűvös volt velem és távolságtartó én meg emiatt bizonytalan( tetszem én neki? Mást tetszik neki? szeret ő engem? Esetleg mást szeret?...stb) mindenki jött a elméleteivel pl van neki más pasi azért hűvös velem vagy a kedvencem koptatás, vegyem magam észre stb. A lánnyal többet nem foglalkoztam, mert a sok kis Freud megmondta a tutit. Évek teltek el, aztán találkoztunk véletlenül és megkérdezte, hogy miért változtam meg és miért távolodtam el tőle ezt azóta sem érti, hiszen ő szeretet engem és akkor is és most is fontos személy vagyok neki, csak távolságtartó akart lenni nehogy laza erkölcsű nőnek nézzem, + a barinők is ezt tanácsolták + stb stb stb


Szóval óvatosan az emberek tanácsaival a legegyszerűbb ilyenkor tiszta vizet önteni a pohárba és személyesen az érintettől megkérdezni, hogy mi a helyzet. Nem egyből ááá koptat....honnan tudod? Mondta? Akkor nem tudhatod ez csak feltételezés.


27/F

2010. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem írok rá soha arra a pasira, akivel ismerkedek. 2-3 hónapja beszélünk és azt hiszem ez idő alatt csak 1szer írtam rá.:) Pedig iszonyat tetszik, nagyon jó pasi:)

De tudja hogy nagyon szívesen beszélek vele, mert majdnem rögtön írok és sokat, csak úgy pörög a beszélgetés.

2010. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!