Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy olyanba estél bele, aki nem jött be külsőleg és nem is a személyiségével fogott meg? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Az új munkahelyemen van egy srác, aki egyáltalán nem az esetem, nem is nagyon beszélgettünk, de éreztem, hogy nagyon vonz, pár nap leforgása alatt odáig jutottunk, hogy kb. minden hülyeséget kitalálunk, hogy együtt tölthessünk egy kis időt, a tipikus kis köröket játsszuk, hogy közelebb kerülhessünk egymáshoz, és egyre jobban odavagyok, de egyértelműen látom, hogy kölcsönös. Mi a franc ez?
2010. júl. 23. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Viszket a szülőkéd.
2010. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszer velem is volt ilyen.Szerintem ha te is, és ő is úgy gondolja akkor simán belemehettek egy párkapcsolatba,hiszen írtad, hogy tök jól megvagytok együtt és,hogy kölcsönös.

Amúgy meg nem mindig a külső alapján kell ítélni, látod ez is bizonyítja.

2010. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kisugárzás
2010. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ja, ez már most halott, 1 hetünk maradt, ő utána 2 hónap külföld, csak azt nem tudja, hogy én meg egy hónap múlva 5 év külföld.

az oké, hogy nem a külső alapján kell ítélni, de még nem is igazán beszélgettünk, mikor már éreztem, hogy itt valami nagyon furcsát érzek.. :) dehát...


kedves első, a szülőkém viszketéséből adódó zavarok nem egészen így szoktak megnyilvánulni :P

2010. júl. 23. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló. Volt egy fiú,aki hát kb senkinek sem tetszett,tényleg nem volt helyes,a stílusa sem volt annyira megnyerő,visszahúzódó is volt meg ilyenek. Ellenben iszonyatosan okos volt,az a zseni kategória és egyszer beszélgettem vele és szó szerint beleszerettem az agyába. Nagy nehezen sikerült kicsikarnom belőle,hogy észrevegye a jeleket és küldjön ő is,aztán összejöttünk és együtt voltunk egy évet,közben meg is szépült a szememben meg minden,de aztán kevésnek bizonyult ez az érzés,mert megcsaltam...erre nem vagyok büszke,100szer visszacsinálnám,annyira nem érdemelte meg szegény ártatlan zsenikém,de hát nem nagyon közeledett. Mindenesetre nekem jó emlékeim vannak,neki lehet,hogy kevésbé...

sajnos :(

2010. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utsó, megértelek. nem ő tehet róla, de valószínűleg te sem.. megtudta vagy bevallottad?
2010. júl. 23. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

aztán kevésnek bizonyult ez az érzés,mert megcsaltam


Te is jó ember lehetsz, elhárítod a felelősséget ahelyett hogy beismernéd hogy f*sz voltál.

2010. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bevallottam.az ugyan még nem jelentette a kapcsolat végét, megbocsátott,de onnantól kezdve nem úgy viszonyult hozzám és egyszer csak nem kerestük egymást többet. Azóta csak annyit tudok róla,hogy molekuláris bionikával foglalkozik...remélem boldog :)

Mindenesetre vannak ilyen megmagyarázhatatlan vonzalmak,de a tapasztalatom szerint nem sül ki belőle semmi jó.Aztán ki tudja?!

2010. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
köszönöm az elismerést,valóban f*sz voltam,elismerem...de régen volt nagyon...még nem egészen úgy álltam hozzá a kapcsolatokhoz,de tanultam a hibáimból és nem vagyok olyan rossz ember,mint képzeled,most 3 éves kapcsolatban vagyok és azt hiszem,ezt jól csinálom és érzem,hogy ez a szerelem és az a közelében sincs ennek az érzésnek,amit az exem agya iránt éreztem.
2010. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én viszont most érzem azt, amit a nagy tiniszerelmeimnél, pedig azt hittem, végre bölcs és felnőtt vagyok, erre derült égből villámcsapás...
2010. júl. 24. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!