Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne kitalálno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne kitalálnom? Vagy esetleg javasolni

Figyelt kérdés

Holnap megyek a barátomhoz aludni. Mostanában csomó filmet néztünk vagy nála vagy nálam ,mert ő ilyen filmmániás és muszáj az ő kedvenceit megnézni. Ez eddig enm is gond,mrt jó filmeket szeret, csak nekem kéne kis szünet, amúgy sem vagyok nagy film rajongó. Ha mondom neki, hogy pl a holnapi napot hagyjuk ki filmileg, akor rögtön emgkérdezi, hogy na akkor mit csináljunk koraestétől?? és olyan ez rosszul is esik, hogy semmi nem jut eszébe meg az is hogy igazából én sem tudok mit mondani, pláne hogy én megyek hozzá. Mit mondahtnék mit csináljunk? Amúgy több mintegy éve együtt vagyunk. Mostanában kezdett előjönni ez a probléma. :( Segítsetek mit tudnék javasolni, vagy hogy vezessem rá dolgokra?

Értelmes válaszokat kérnék.

Köszönöm

16/L


2010. júl. 23. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mondhatnád ezt: "Szeretkezzünk!"

Egyszerre nem lenne olyan fontos a filmnézés...

2010. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kis csókolózás, összebújás, szeretgetés?
2010. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ritka unalmas srác lehet. Mi csak akkor nézek filmet a barátnőmmel, ha nagyon unatkozunk. Mondd meg neki, hogy unalmas.
2010. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nézünk
2010. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 23:11


Te meg inkább mondd meg, hogy akkor ti mit csináltok. Az lenne hasznos.

2010. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor lenne hasznos, ha a srác tette volna fel a kérdést, hogy mit csináljanak filmnézés helyett. Szerintem a kérdező is tudna jobbat. Pl. séta, mozi, kirándulás, szórakozás.
2010. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk a mozival nem lennétek előbbre. :D Sztornó.

16 évesen lehet, hogy még nem akarnak szexelni. Azt azért nem írtam.

2010. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát a szeertkezéssel sincs gond, mert majdnem minden éjjel megtörténik ha tehetjük, de az "nem elég". Ha értitek mire gondolok. Szóval egy éjjel alatt mondjuk kettő három. De koraestétől reggelig az elég kevés idő. :S
2010. júl. 23. 23:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok ő 18:)
2010. júl. 23. 23:19
 10/13 anonim ***** válasza:
séta?
2010. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!