Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Mitcsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Egy srác lassan egy éve bejön nekem és már egy hónapja lemondtam róla mert nem volt msn-en se, meg tudtam, vagyis gondoltam hogy ebből már úgysem lesz semmi..

És közbe jött az életembe egy másik srác aki nagyon jófej és szimpatikus és járni akar velem..

Viszont most egyik nap fenntvolt msn-en a másik srác akivel életembe először beszélgettem és érdeklem őt és engem is érdekel.

Nyilván jobban ismerem a másikat mer vele már sokszor beszéltem..de nem tudom mit csináljak ha megkérdezi hogy járunk-e mert engem nagyon érdekel a másik srác aki után már egy éve nyomozok..

Nemtudom mitcsináljak:S

L/14


2010. júl. 23. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

azt válaszd akit tudnál szeretni..ha egyiket sem akkor meg nem vagy érett egy kapcsolathoz, nem kell erőltetni.


17/F

2010. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"egy hónapja lemondtam róla mert nem volt msn-en se"

Istenem, de örülök hogy nem ma vagyok fiatal... Mi ez az msn mánia fiatalok körében? Személyesen beszélni már nem menő??

2010. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!