Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne álmodja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne álmodjak mindig vele? Így nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az, hogy évekkel ezelőtt megismerkedtem valakivel. Hosszú, baráti kapcsolat volt a miénk, illetve talán egy kicsit több, részemről biztosan, részéről talán csak sima vonzalom. Ez évekkel ezelőtt megszakadt, én azóta is próbálom őt elfelejteni, de egyszerűen akár gondolok rá, akár nem, iszonyú sűrűn álmodok vele, ráadásul olyanokat, hogy ha felkelek azért sírok, mert vége. Múlt éjjel is azt álmodtam, hogy átöleli a derekamat és úgy megyünk a barátaihoz. Valami bálon lehettünk, mert rajtam estélyi ruha volt, rajta pedig öltöny. Úgy érzem már viszonylag túltettem magam a dolgon, annak ellenére, hogy elég sűrűn találkozunk, persze még mindig libabőrös leszek, ha meglátom, de ez akkor is haladás.

Mit tegyek, hogy ne vele álmodjak? Tudom, hogy nem igazán lehet ezt befolyásolni, de mégis. Ez nagyon rossz így. Ha valaki tud bármi használhatót mondani azt nagyon megköszönném :)

Ja és nem tudom számít-e, de nem tini vagyok, hanem felnőtt nő, az illető férfi, akiről szó van, szintén felnőtt férfi. Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 23. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint minél fáradtabban fekszel le annál kevésbé fogsz emlékezni az álmokra. Esetleg próbáld meg
2010. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nm kellene rá gondolni sokat:S bár zt nem irányíthatjuk...szóval nem tudom:S
2010. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ugyan ebben a helyzetben voltam,csak én pár hónapig szenvedtem,aztán mostmár nem is látom. még szenvedtem egy kicsit,aztán vettem a bátorságot hogy elhívjam találkozni,ahol ha úgy adódott volna,elmondtam volna hogy hogy érzek és letisztáztuk volna az egészet.de nem volt erre szükség,mert nem akart találkozni,amiből leszűrtem hogy nem érdeklem,és utána már nem is álmodtam vele,nem érdekelt az egész. jött más :) szerintem az hogy megbeszéled vele,az az egyetlen megoldás. akárhogy próbálod elnyomni,nemhinném hogy sikerülne.maximum pár napra
2010. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!