Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ujjaz olyan vadul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ujjaz olyan vadul a barátom?

Figyelt kérdés

5 hónapja járunk, kb 3 hónapja ujjaz, az elején még nem csinálta ilyen vadul, de mostanában (hetek óta) vadul ujjaz.:S Sokszor eléggé fáj, ilyenkor lefogom a kezét, hogy ne dugja még beljebb vagy húzza kijjebb, de folytatja, és van mikor még a kezemet is elveszi a kezéről, lefogja és csinálja tovább. Miért csinálja? Hogy tudassam vele, hogy ez így nekem nem jó? Félek, hogy majd mikor szexre kerül a sor, akkor se áll majd le ha figyelmeztetem vagy jelzek neki. Pár napja már megkérdezte, hogy ha legfogom a kezét, akkor az azért van-e mert fáj, és mondtam hogy igen, és erre aztmondta hogy akkor kíméletesebb lesz, de nem változott azóta se semmi.

17/L


2010. júl. 23. 17:38
1 2 3
 1/22 Holdtündér ***** válasza:
65%

Szerintem egy szadista állat. Lekaksizza hogy te mit érzel. Szerinted megérdemli hogy odaadd magad neki?

Nagyon valószínű, hogy a szex sem lesz máshogy... :S

2010. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szeret, imád, és belehalna ha fájdalmat okozna, volt már hogy elsírta magát, mert nekem fájdalmat okozott, de a pettingnél ez valahogy máéshogy van, akkor nem tud nem vsaaad lenni:S
2010. júl. 23. 17:42
 3/22 A kérdező kommentje:
**vad
2010. júl. 23. 17:43
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát ez nem éppen arra utaló viselkedés, hogy neki az ő érdeke lenne az, hogy neked jó legyen!

Elég szadista viselkedés ez.Még lefogja a kezeidet? De ha meg is beszéltétek akkor miért nem tud változtatni rajta?:S

De Te ne hagyd magad!!

2010. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne engedd neki ,majd rá fog kérdezni,hogy miért és akkor elmondhatod neki,hogy Te nem élvezed azt,hogy ilyen durván csinálja és hogy már mondtad,de mégsem változtat,úgyhogy nem kérsz belőle. Ha nem kérdezi,akkor is nyugodtan mondd el neki,egy kapcsolatban a kommunikáció a legfontosabb meg a figyelmesség és ha egyik sincs meg,nem hiszem,hogy érdemes komolyra fordítani a dolgokat!
2010. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
mondd neki, ha fáj, h hagyja abba, mert neked fáj... ha meg folytatja, akkor vhogy közöld vele, h ha nem változik, nem adod neki magad...
2010. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Volt már dolgom elsírom magam, olyan rendes vagyok típusú pasival. Egy szemét, mocskos állat volt!

Ez a kölyök ugyan olyan. Lesz még ennél durvább is!

2010. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy mikor 6 hónaposak leszünk, akkor megkapja szüzességemet, de most, hogy látom milyen vad is tud lenni ilyen helyzetekbe... úgy döntöttem hogy még egy darabig várnia kell... de amúgy lehet hogy csak a felizgulása miatt ilyen vad:D
2010. júl. 23. 17:51
 9/22 A kérdező kommentje:
17:50! Attólk még hogy neked volt dolgod olyannal, nem biztos hogy Ő is olyan.
2010. júl. 23. 17:52
 10/22 anonim ***** válasza:
a szüzességedről beszélsz vad ujjazások után?? nem lehet, hogy épp azért vadul, hogy az "első" ne fájjon annyira?
2010. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!