Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Help

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok,eddig nem igazán közeledtem a lányokhoz(nem vagyok homoszex:) ).

De megismerkedtem egy 16 éves lánnyal,és belészerettem nagyon.

Mivel még nem volt kapcsolatom,mit tanácsoltok,hogy bánjak vele hosszútávon,hogy akár örökké velem maradjon?Szeretem az életemnél is jobban.Bár néha kicsit féltékeny vok:(


2010. júl. 23. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

hát 16 éves, még hisz a szerelemben, és ott lebeg előtte a rózsaszín köd:)

szépen udvarolj, és ígérd le neki a csillagokat... ezt bekejálja minden 16 éves naív puncis

2010. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*bekajálja
2010. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"A nő nem szereti a bólogató kiskutyákat és az üvöltő majmokat, ő azt szereti, ha egy tigris lépked csendben mellette."


szóval ne féltékenykedj feleslegesen, legyél türelmes, és érezze h férfi vagy.

2010. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem mindenki "kajálja be":)
2010. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szóval ne legyek papucs,ne ölelgessem folyton?

Legyek vele mindig kedves,megértő stb?

2010. júl. 23. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért abban ne bízz túlságosan, hogy egy 16 éves lány örökre veled marad majd.
2010. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jah valami ilyesmi legyél kicsit elérhetetlen a csajok legtöbbje amúgy is az olyanok után fut (beleértve engem isxD)de azért nem árt emellé ha tényleg kedves vagy,meg odafigyelsz rá.
2010. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát igen örökre kicsit esélytelen a dolog..még előtte az élet meg persze előtted is..
2010. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

legyél romantikus, írjál neki szépeket...csak az ilyen fiúk jöttek be nekem mindig is:) a férjem is ilyen a mai napig, naponta hoz egy szál vörös rózsát munkából hazafelé jövet:)

22/L

2010. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ki kell hogy ábrándítsalak...

nem fogtok örökké együtt maradni... lehet hogy úgy érzed mindennél jobban szereted de ez nem fog így maradni...

vagy ő vagy te de valaki ki fog ábrándulni a másikból és akkor biza szívfájdalom lesz

ha tényleg hosszú távra akarsz berendezkedni vele akkor éreztesd hogy szereted vegyél neki virágot vidd vacsorázni ennyi meg egy bambi (eredeti csatosüveges)

2010. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!