Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt, hogy a megcsalás jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy a megcsalás jót tett a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egyik fél valamilyen módon megcsalta a másikat,kapott még egy esélyt,és azóta még erősebb a kapcsolatuk,mert tanult az esetből a másik. Azt mondják egyszer mindenki tévedhet.
2010. júl. 23. 11:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
blanku hány évesek vagytok?
2010. júl. 23. 13:38
 12/17 anonim ***** válasza:

15...én tudom,már írta vmi kérdéshez.



de nem.aki megcsal,az tuti nem szeret,mert hozzá nem érne máshoz!miért hiányzik egy szerelmes embernek h mással kavarjon?a csók nagyon érzelmes dolog,a lélek nem vinne rá h mással megtegyem.

2010. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a csók az nem igazi megcsalás de a többi az már húzósabb.


Hát ha te nem bánod, hogy a párod mással smárol, akkor oké, de szerintem egy normális kapcsolatban megcsalásnak számít...

2010. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

utolsó:ígyvan!

ha megfogdos vkit,nekem az is kakukk...

2010. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát figyeljetek!

Én megcsaltam a párom. S most jöttem rá hogy szeretem. Eddig nem is mondtam neki soha, most viszont mégis úgy érzek iránta mint eddig még soha!

Nálam bejött. :)

2010. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen.Látom, jó régi a kérdés.Pont akkor történt , a liezon is.23 év házasság után.

Először én is válni akartam,de megbeszélzük, hogy adunk még 1 esélyt.

Újrakezdtük, és most jobb minden,mint 5 éve volt anno..

2015. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyszer az egyik barátnőm lefeküdt egy másik pasival. Eleinte tagadott de amikor kiderült és el akartam hagyni nagyon odaadó lett. Egy ideig még együtt maradtunk de én már érzelmileg nem vonzódtam hozzá, a szex viszont egyre jobb volt vele.
2015. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!