Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a pasikat, ha egy lánynak inkább fiúhaverjai vannak?

Figyelt kérdés
A barátom a múltkor meglátta, hogy inkább fiúk vannak az msn-emen, mint lányok, és szerintem zavarta. De bátyám révén elég sok fiút megismertem, meg amúgy is jobban érzem magam fiúk körében. Nem sok barátnőm van.
2008. nov. 20. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Zavarja, de aki intelligensebb, és nem az a típus, aki a levegőre is féltékeny, amit beszívsz, az megérti. Aki meg féltékeny, az a barátnőidre is az lenne (tapasztalat :S) Segíthet, ha megismeri a haverjaidat, ő is összehaverkodik velük, és látja, hogy tényleg csak haverságról van szó.
2008. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az tényleg segíthet, egyébként a barátnőmre nem féltékeny.
2008. nov. 20. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, zavarja őket.Nekem is inkább fiú barátaim vannak, és egyik pasimnak sem tetszett, hogy mindig fiúk vannak körülöttem.Az tényleg jó ötlet, hogy ismertesd össze őket, de szerintem a féltékenység valamilyen szinten megmarad sajnos.Egyszer egyik pasim azt mondta, hogy gondoljak bele ém mit szólnék, ha ő egy csomó lánnyal lenne körélvéve és folyton velük lógna, és be kellett látnom hogy nagyon nem örülnék neki:)De a legjobb ha megbeszéled a pároddal és akkor kiderül, hogy ő hogy viszonyul ehhez.

2008. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg szinte csak lányok vannak... ez ilyen, persze h az ember keresi a másik nem társaságát.
2008. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szio, nekem is rengeteg fiuhaverom volt, erdeklodesi korbol, stb, a parom nem volt feltekeny, de azert zavarta, tény, neha mondogatta, hogy "idegen ferfiakkal megyek idemegide" :D nem feltekenyen mondta, csak ilyen viccesen ereztette,hogy zavarja. aztan az evek folyaman (11 eve vagyunk lassan egyutt) leepultek a fiuhaverok, most az a par, aki van, azokat ismeri, egyet kozuluk kedvel, oszinten szólva en is megnyugodtam picit, vagy hogy mondjam, nem jarok bulizni annyit, vagy ha igen, akkor egy masik parral megyunk, vagy kettesben..

amugy hiaba mondom, hogy én más vagyok, de igenis zavarja, es tok jogosan, akkor is, ha nem jogosan (en valahogy sose veszem ferfiszamba a haverjaim), de engem is zavart volna, ha lanyokkal ment volna ideoda, vagy ilyesmi, érted.

neha rossz, mert baratnom tovabbra sincs sok ..de valahogy megis igy jo. es nem miatta van, sose hibaztatnam, vagy ilyesmi.

2008. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Van, akit zavar, van, aki ennél intelligensebb. Én sok éve énekelek, és a csapatban vegyes a nemek eloszlása, régi baráti kör, együtt koncertezünk, csak haverok, semmi több, de ők "hozzátartoznak a csomaghoz", ha valaki szeretne valamit, az éneklést nem hagyom abba.
2008. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem intelligencia kérdése hogy valakit zavar-e vagy sem. Aki féltékeny típus azt biztos hogy zavarni fogja aki pedig nem azt nem. Ilyen egyszerű.
2008. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: egy picit azért az is, ugyanis nem a középkorban élünk, és gyakorlatilag ha kimegyünk az utcára, vagy egy munkahelyre, vagy egy iskolába, egy boltba, bárhova, ahol emberek megfordulnak (kevés privát szférájú helyet leszámítva, mint pl. a WC) koedukált helyekre csöppenünk, nagyon kevés már a csak lány-iskola vagy fiú-iskola is, van még, de nem sok, szóval nem lehet középkori maradi módon elvárni senkitől, hogy csak azonos nemű ismerősei, haverjai, barátai legyenek. Aki ezt nem tudja normálisan kezelni, az magára is maradhat, mert kb. lehetetlent kér attól, akit elvileg szeret, de ha szereti, akkor bízik benne, ha bízik benne, nem kér ilyet.
2008. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!