Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vennétek neki? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennétek neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A párom elég gazdag,mindene megvan,és szülinapja lesz nemsokára.A névnapjára egy drága ékszert vettem,nem tudom ezt túlszárnyalni.
2010. júl. 23. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő vagy?
2010. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg mindkettő?
2010. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy szigetnek biztosan örülne. Vagy vegyél neki egy csillagot...az olyan romantikus.

Am férfi vagy v nő?

2010. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Sajátkészítésű ajándékkal.Ha igazán szerelmes beléd akkor egy általad készített meglepi, ajándék felbecsülhetetlen értékű számára, és az sem fogja érdekelni hogy mennyit áldoztál az alapanyagra.

2010. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2010. júl. 23. 00:11
 6/9 anonim ***** válasza:
ahamm... vegyél egy szexi fehérneműt, szórd be rózsaszirmokkat a szobát, tegyél gyertyákat (sokat) mindenfele, bonts fel egy üveg pezsgőt, készíts babaolajat az ágy mellé egy szexi masszázshoz... nem kerül sokba, de felejthetetlen :) legalábis nekünk az volt...
2010. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen,ez nagyon szép és jó,de mki fogja kérdezni h naaa mit kaptál a bnődtől,és ezt nem tudja megmutatni,elmesélni.
2010. júl. 23. 00:19
 8/9 anonim ***** válasza:
hát akkor azt mondja egy felejthetetlen élményt
2010. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uhh, én vettem a páromnak egy ilyet, de nem akkor mikor a fergeteges szexet rendeztem... egy másik alkalomra :P szerintem jó :D : [link]
2010. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!