Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos

Figyelt kérdés
Barátommal pont ma vagyunk 3 év 8 hónapja együtt ebből 2 hónapot külön voltunk...Tegnap az Andrássy úton beszélgettünk rólunk és elkezdtem sírni mert már nem bírtam tovább: egész nap csak otthon vagyunk, nem vesz egy szál virágot sem, volt h megütött, a kondi termet választja Balaton helyett...de akár mit is tesz én mindennél jobban szeretem nem tudom megmagyarázni hogy miért de ő az életem.Mikor a szakítás után újra összejöttünk azt mondta h hiányoztam neki és hogy szeret és kezdjük újra én kértem időt de utána persze újra összejöttünk tegnap azt mondta hogy nem tudja hogy szeret-e de nagyon fontos vagyok neki.Utána ezután a kis beszélgetés után nála töltöttem az estét akkor is zokogtam és aztán már ő is végük csókolóztunk és szeretkeztünk.Mondtam neki hogy gondolja át mert én a szeretetemmel nem akarom magamhoz láncolni.Most gondolkozik.Mit tegyek most?
2010. júl. 22. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
virágot sem vesz,és még meg is üt,Én ezen elgondolkoznék.Végül is esélyed van rá,hogy pár év múlva gyarapítsd a "bántalmazott nők egyesületét".
2010. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kevin42 ***** válasza:
Várd meg míg befejezi a gondolkodást. Vagy vegyetek Balatonon egy olyan lakóépületben lakást amibe van konditerem, így gyurni is tud meg Balatonon lenni is. Sőt még medence jakucci is van a házba. 18millióért már van háló + nappalis lakás Siófokon. amit Én mondtam most példának az a Balatonparton van, Siófok egyetlen és legnagyobb ilyen épülete. Ha meg nem vagytok lent kilehet adni
2010. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lehervasztani, de ez a férfi nem igazán értékel téged Ha el akarnám képzelni akkor tipikus kopasz kondis tahó akinek lyuk-lyuk, kamuzik valamit neked, hogy megdughasson megint.

Ha te meg tálcán kínálod magad, még meg se kell erőltetnie magát. Rég rossz ez egész helyzet és a hozzáállásod is, ezen egy komplett személyiségváltozás segítene, amibe nagyon kételkedek.

2010. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ö pont nem az a kopasz állat akire te gondolsz...Én csak úgy gondolom hogy ha egyszer kibékültünk akkor biztos hogy szeretett akkor ez hogy jöhetett (mert ez a két hónap elég lett volna neki a tovább lépésre új lányokra ha tovább akart volna lépni)...én tényleg próbáltam kedves lenni...És tényleg mikor zokogott ő is annyira meglepődtem és láttam benne hogy komolyan mondja amiket mondott...És nem is szeretném elveszítem őt.
2010. júl. 22. 20:09
 5/16 anonim válasza:
Bocsi, de én igazából a megütött részig olvastam, de enyi úgy érzem elég is! Az az amber aki meg üt egy nőt az nem férgi az tuti! Te meg gondolom egy férfit szeretnél...
2010. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Te meg remélem egy nyelvtankönyvet...


Akár mit mondunk, te úgyis azt fogod csinálni, amit épp gondolsz.

Ha azt mondjuk dobd ki, akkor elkezded a rizsát, h de az életed, és nem akarod kidobni.

Ha azt mondjuk ne dobd ki, akkor meg jön a show, h pedig milyen rosszul bánik veled.

Megérdemled.

2010. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az olyan férfit aki egy nőt megüt élve kéne elásni. Megszokásból vagy vele vagy szeretethiányod van vagy mittomén, de az tuti, hogy valami nincs rendben veled. Vagy Biblia szerint élsz? Ha megütnek jobbról akkor tartod a bal oldaladat is? Nem tudom pontosan az idézetet lehet ezért leszólni, de ebből is értened kell a lényeget. Sajnos a mai férfiak többsége sokszor miattunk teszi meg a mocskosságait, mert mi úgyis megbocsájtunk. Állj már fel és legyél annyira büszke, hogy ott hagyd ezt a mocskot.
2010. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet mondani hogy úgysem hallgatok rátok vagy nem is tudom mit írt az utolsó előtti....mikor megütött nagyon fájt és soha nem is fogom elfelejteni de ez még előtte volt mielőtt újra összejöttünk és pont ezért is gondolkoztam sokat rajta hogy mi legyen mikor tegnap nála voltunk és ő is sírt ez volt amit előszór mondott "hogy lehet az hogy ennyire szeretsz mikor én olyan dolgokat tettem veled amiért nem szabadna" itt gondolt arra hogy egyszer megütött hogy nem foglalkozott velem eleget hogy nem adta meg amit meg kellett volna neki.
2010. júl. 22. 20:32
 9/16 anonim válasza:

Bármit teszel megérdemled??

Lehet ,hogy nekem egy nyelvtankönyv kell, de neked meg egy kis emocionális inteligencia!

2010. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Úgy látszik úgyis afelé hajlasz, hogy megbocsáss neki. Akkor mi a sz.rnak kérdezel meg róla másokat? Egy ilyet nem lehet megbocsátani!!!!! Bárki bármit mond. Ha egyszer megtette máskor is megfogja. Nem tud megváltozni úgysem. És egyébként, egyetértek az utolsó előttivel annyiban, hogy megérdemled, mert te csinálod magadnak. Tűröd pedig nem lenne muszáj.
2010. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!